CloneSpy

Sponsorlu Bağlantılar
3.32
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Aynı Dosyaları Bulma ve Silme Programı

CloneSpy, Windows bilgisayarda aynı dosyaları bulmak ve silmek için yardımcı olan ücretsiz bir programdır. Farklı arama kriterlerine göre bilgisayarda mevcut olan aynı resimleri, videoları, müzikleri, belgeleri vs bulmayı sağlar. Bu sayede gereksiz yer kaplayan dosyalardan kurtulmuş olursunuz.

Sürekli internetten dosya indirme yapıyorsanız bir kereden fazla aynı dosyaları indirmiş olabilirsiniz. Benzer dosyaları bulmak ve silmek için CloneSpy iyi bir yardımcı olacaktır. Tüm dosyaları kontrol etmeden çift dosyaları bulmak için hemen bu programı indirebilirsiniz.

CloneSpy aynı dosyaları tespit edip kaldırarak sabit disk alanını boşaltmaya yardımcı olabilir. Yinelenen dosyalar ne olursa olsun, dosya adı, tarih, zaman ve konuma göre aynı dosyaları bulacaktır. Ayrıca, CloneSpy aynı dosya adına sahip dosyaları da bulur. Belki bir dosyanın farklı sürümleri var ve hepsini bulmak ve eski sürümlerini kaldırmak istiyorsunuz. CloneSpy ile boş dosyaları bulabilirsiniz. Bunlar hiçbir içeriğe sahip dosyalardır.

CloneSpy aynı dosyaları bulup silmek için faydalı bir programdır. Küçük dosya boyutuna sahiptir. Kolayca indirin, çalıştırın ve aynı dosyaları bilgisayardan temizleyin.

CloneSpy İçin Yorum Yap