Cloud Raiders

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone Ücretsiz Strateji Oyunu

Cloud Raiders Windows mobile akıllı cihazlar için geliştirilmiş olan ücretsiz bir savaş stratejisi oyunudur. Oyunda büyük ve güçlü bir adaya karşı saldırıya geçen düşmanlara karşı adanı savunmak ve onları uzaklaştırmak için iyi stratejiler geliştirmen gerekiyor.

Elinde güçlü özellikleri bulunan yağmacılar, bombacılar, ejderhalar ve daha fazlası bulunuyor. Bunları eğiterek güçlü bir ordu kur ve adana saldırıda bulunan düşman saldırılarına karşı hücum ettir. Adanı geçilmez bir kale haline getirmek için elinden gelenin fazlasını yapaya çalış. Arkadaşların ile klanlar kurarak güçlü bir ittifak oluşturun. Oluşturacağınız bu ittifaklar sayesinde global hakimiyet kurmak için savaşın.

Düşmanlar her taraftan saldırıyor. Bu saldırılara karşı iyi stratejiler hazırla. Efsane olan patronlar ve korsanlara karşı ordun ile birlikte savaş. Yepyeni cephane yükseltmelerinin kilidini açarak elindeki silahları daha da güçlü yap. Yom edici güce sahip yaylım ateşi yapan topları devreye sok, savaşçı, sihirler ve kahramanlarının potansiyellerini laboratuvarda ortaya çıkar. Kendi hazırladığın patlatıcılar ile düşmana umulmadık darbeler vur.

Cloud Raiders İndir (Android)
Android Ücretsiz Aksiyon Strateji Oyunu
Cloud Raiders İndir (iPhone / iPad)
iPhone, iPad Ücretsiz Savaş Oyunu
Cloud Raiders İndir (Windows Mağaza)
Windows için Ücretsiz Savaş Stratejisi Oyunu

Cloud Raiders Hakkında Yazılar

Cloud Raiders İçin Yorum Yap