CM Security Lite

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Antivirüs ve Uygulama Kilitleme Programı

4/5, Toplam: 7 kişi

CM Security Lite – Antivirus, Android kullanıcıları için sunulan bir güvenlik uygulamasıdır. Ücretsiz olarak sunulan uygulama sayesinde Android cihazlarınızı zararlı uygulamalara karşı koruma altına alabilirsiniz.

Uygulama hakkında geniş bilgi verecek olursak;

Uygulama sayesinde cihazlarınızı yalnızca zararlı uygulamalara karşı korumuş olmayacak, optimize ederek daha iyi bir şekilde kullanmanıza olanak sağlamaktadır.

Çeşit çeşit zararlı yazılımları tespit ederek cihazınızı temizler. Zararlı dosyalara karşı en büyük yardımcınız bir güvenlik uygulamasıdır. CM Security, Android mobil cihazlar üzerinde ve tabletlerde kapsamlı bir şekilde virüs, truva atı, güvenlik açığı, reklam yazılımları ve casus yazılımları algılayabilir.

Çok katmanlı koruma: Gerçek zamanlı olarak cihazınızın güvenliğini sağlamak için yeni uygulamaları, güncellemeleri, dosya sistemleri ve web sitelerini tarayın.

Hızlı ve kullanışlı: Tarama sadece 5 saniye sürer, diğer ücretli antivirüs uygulamalarına göre % 500 daha hızlı. Ayrıca CM (CleanMaster) Security hafiftir, rakiplerinin yarısı kadar telefon hafızası kaplar ve APK dosya boyutu sadece 2,1 MB. Yüksek puan alan temizleme ve güçlendirme özellikleri ile entegre, cihazınız, daha hızlı ve daha güvenli daha hafif olabilir.

Uygulama ve sistem taraması: Önceden yüklenmiş / yüklü uygulamaları ve dosya sistemini Truva atı, güvenlik açığı, reklam ve casus yazılımlar ve virüslere karşı telefonunuzu güvenli tutmak için tarama.

Hafıza kartı tarama: Harici Hafıza Kartlarını ayrıntılı tarar, tehditleri algılar ve siler.

Gereksiz dosya temizleme: En yüksek oy alan gereksiz dosya temizleyici, rakiplerinden% 50 daha fazla temizlemek mümkün.

Arama engelleme: İhtiyaçlarınıza göre istenmeyen telefon aramalarını engelleyin.

Güvenli tarama: Kötü niyetli URL’leri engelleyin ve anında uyarı bildirimleri ile kimlik avı web sitelerine karşı kendinizi koruyun.

CM Security Lite İçin Yorum Yap