CM Launcher

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin CM Launcher Uygulaması

CM Launcher, Android telefon ve tablet için hızlı başlatıcı uygulamasıdır. Telefona yüklediğiniz andan itibaren bazı şeylerin değiştiğini göreceksiniz. Uygulama gerçekten de hem hızlı hem de güvenli bir kullanım sunuyor.

CM Launcher uygulamasına etkinleştirdikten sonra cihazınızın hızlandığını fark edeceksiniz. Arayüz tasarımı sade ve etkileyici bir tasarıma sahip. Kullanım olarak başlangıçta sıkıntı yaşayabilirsiniz ama istediğiniz şekilde düzenleme yaparak daha kolayca kullanabilirsiniz.

cm-launcher-android

Uygulamanın Android telefonu veya tableti hızlandırmadığını belirtmek isterim. Zaten adı üstünde hızlı başlatıcı. Android arayüzü hızlandırıyor. Ayarlara, uygulamalara, dosyalara daha hızlı ulaşmanızı ve başlatmanızı sağlıyor. Buna ek olarak da arayüz tasarımını değiştiriyor.

cm-launcher-android- Her şeyi güzelleştirmenin yanı sıra cihazın bataryasını da korur. Pil ömrünü normalden daha uzun süre uzatın. Pil koruma özelliği, cihazın bataryasının daha geç bitmesini sağlıyor.

cm-launcher-android-1

Android arayüz tasarımını değiştirmek ve en iyi hızlı başlatıcı olarak CM Launcher uygulamasını kullanmanızı tavsiye ederim. Bunun yanı sıra Android temizlemek ve hızlandırmak için ücretsiz uygulama arıyorsanız Clean Master (Android) uygulamasını tavsiye ederiz.

CM Launcher İçin Yorum Yap