CM Locker - GüvenlikBildirimleri (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin CM Locker - GüvenlikBildirimleri Uygulaması

CM Locker – GüvenlikBildirimleri, Android telefon işlevlerine daha kolay ve hızlı erişim sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Android telefon güvenliği için faydalı özellikler de sunmaktadır.

Uygulama özelleştirme desteği ile şifre ekranları için avatar ayarlamanızı sağlar. Telefonunuza uygun olan düzenler arasından seçim yapabilirsiniz.

cm-locker-guvenlikbildirimleri-android-

Gizli özçekim özelliğine hayran olduğumuzu bildirmek isteriz. Telefon şifresini yanlış giren kişilerin gizlice fotoğrafını çeker. Bu sayede telefonunuzu kurcalamak isteyenler hemen deşifre edebilirsiniz. Hatta sevdiğiniz arkadaşlarınız ile bu özelliği daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Telefon şarjınız çabuk mu bitiyor? Bu uygulama tam sizlik! Bataryayı çok çabuk bitiren uygulamaları temizleyerek, bataryanın ömrünü uzatır.

Bir diğer hayran olduğumuz özellik ise WhatsApp, Facebook Messenger, Viber, Line, WeChat ve diğer mesajlaşma uygulamalarına mesajlar geldiğinde hızlı erişim sağlar. Hayran olduğumuz tarafı ise özel modu sayesinde mesaj içeriklerini gizleyebilirsiniz.

cm-locker-guvenlikbildirimleri-android-1

Müzik kontrolü için çok büyük kolaylık sağlar. Tek elinizle müzik çalar kontrolü yapın.

Bunlara ek olan özelliklerden kamera kısayolu, fener, hesap makinesi, son uygulamalar, parlaklık gibi araç kutusu, hava durumu gibi pek çok faydalı araçlar sunmaktadır.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

CM Locker - GüvenlikBildirimleri (Android) İçin Yorum Yap