CM Transfer - Share files

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Dosya Transferi Uygulaması

2/5, Toplam: 1 kişi

CM Transfer – Share files dosya transferi uygulaması. CM Transfer – Share files Android akıllı cihazlara indirerek ücretsiz bir şekilde veri, dosya transferleri yapabileceğiniz uygulamalardan bir tanesidir. Türkçe dil destekli uygulamayı böylece daha rahat kullanabileceksiniz. CLEANMASTER ™ tarafından geliştirilen dosya transferi uygulaması hızlı dosya aktarımları yapmanıza yardımcı olacak. Eğer akıllı cihazınızda yer alan iyi bir dosya gönderme uygulamasına ihtiyaç duyuyor iseniz o zaman bu araç ile her veri transferini hızlıca yapın.

Kolay kullanımlı uygulama basit ve düzgün bir arayüz ile her zamankinden daha kolay dosya paylaşımı yapmayı kolaylaştırır. Dünyada en hızlı dosya aktarım uygulaması, 5MB / s ~ 10MB / s üst hız 160 kez Bluetooth daha hızlı. Güçlü özellikleri ile fotoğraf, video, müzik, uygulamalar ve istediğiniz zaman herhangi bir diğer dosya aktarımı yapın.

Güçlü dosya transferi uygulaması. Rehberinizde yer alan kişilerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde kolayca aktarın. Eğer büyük bir film izlerken ya da duygusal bir şarkıyı dinlerken, tereddüt etmeden ailenize gönderin. Müzik & Film gönderilerini rahatça yapın. Sizinle birlikte seyahat eden arkadaşlarınızın en güzel fotoğraflarını paylaşmak istediğinizde.

Dosyaları göndermek istediğiniz zaman, CM Transferi sizin için en iyi seçimdir. Btw, Bluetooth gibi seçeneklerden daha iyisini bu uygulama ile bulacaksınız.

CM Transfer Ekran Videosu

CM Transfer - Share files İçin Yorum Yap