Cok Free Auto Clicker

Sponsorlu Bağlantılar
2.0
Sponsorlu Bağlantılar

Fare Tıklamasını Otomatik Yapma Programı

Cok Free Auto Clicker, özellikle oyun oynayanlar için otomatik fare tıklaması sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Sürekli olarak fare sağ ve sol tıklaması yapıyorsanız bu uygulama çok faydalı olacaktır.

Özellikle online oyunlarda sürekli fare tıklaması yapmak gerekir. Hem farenin bozulmasını engellemek hem de fare tıklamasını daha kolay ve hızlı yapmak için Cok Free Auto Clicker uygulamasını denemenizi tavsiye ederiz.

Otomatik ve sürekli fare tıklaması için tıklama aralıklarını ayarlayabilirsiniz. Kısayol tuşu ayarlayarak, kısayol tuşlarına basarak çalışmasını ve durdurmasını sağlayabilirsiniz. Simgesine tıklayarak işlemi başlatabilir ve durdurabilirsiniz. Tamamen taşınabilir bir uygulama olduğu için yükleme yapmadan çalıştırın ve USB flash diskler ile taşıyabilirsiniz.

Tüm ayarlanmış parametreler kaydedilebilir

Tıklama tipi, zaman aralığı ve ayarladığınız kısayol tuşu tamamen kaydedilebilir, bir daha ki sefer çalıştırdığınızda, son kullanılan parametreleri uygular. Birçok diğer rekabet yazılımı bu işleve sahip değilken, parametreyi tekrar ayarlamak oldukça zahmetli ve zaman harcamaktadır.

Fare ile yaptığınız işlemleri kaydedin ve daha sonraki işlemler için her şeyi otomatik hale getirin.

Dikkat: Windows Vista veya Windows 7 bilgisayar kullanıyorsanız, programı açmak için lütfen çift tıklamayın. Sağ tıklayıp “Yönetici olarak çalıştır”ı tıklatmanız gerekir. Veya yazılımı sağ tıklayın ve sonra “Uyumluluk” sekmesindeki “Windows Xp için” “Bu programı uyumluluk modunda çalıştır” “Windows Xp için” seçeneklerine tıklayın.

Cok Free Auto Clicker İçin Yorum Yap