Collage Maker Kolaj Uygulaması (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Collage Maker Kolaj Uygulaması

Collage Maker Kolaj Uygulaması, Android mobil cihazlardan kolayca fotoğraf düzenlemeleri yapabileceğiniz ve fotoğraf kolajı yapmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Benzersiz ve pek çok kolaj efektleri ile fotoğraflarınıza yeni bir görünüm verin. Hazır kolaj ızgarası üzerine fotoğrafları kolayca ekleyin veya efektleri verin.

Collage Maker Kolaj Uygulaması ile kolaj arka planı flulaştırma, 12 adet oran seçeneği, 100’den fazla özel şekillerde kolaj düzeni, 37 benzersiz fotoğraf kolaj şablonları ile bir kaç dakika içerisinde harika fotoğraf kolajları oluşturun.

Kolaj içerisine atacağınız fotoğraflar için bazı düzenleme araçları mevcuttur. Parlaklık, kontrast, renk doygunluğu ve renk tonu modifikasyonu gibi fotoğraf düzenleme araçlarını kullanabilirsiniz. 60 benzersiz arka plan kalıpları, 60 Arka plan desenleri, çıkartmalar, metinler ve fotoğraf çerçeveleri, 20 ışık özel efektler ve 14 doku etkisi ile gerçekten harika bir uygulama.

Collage Maker Kolaj Uygulaması ile harika görünümlere sahip fotoğraf kolajları hazırlayın. Oluşturduğunuz kolajları bilgisayara kaydedin veya Facebook, Instagram, Twitter sosyal ağlarda paylaşın.

Collage Maker Kolaj Uygulaması (Android) İçin Yorum Yap