CometBird

Sponsorlu Bağlantılar
11.0 2012.04.01
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Hafif ve Hızlı Web Tarayıcı

CometBird online yer imleri, video indirme, dahili indirme yöneticisi, entegre web araması, eklenti yöneticisi, çeviricisi veya daha bir çok özellikleri ile Windows sistemler için ücretsiz web tarayıcı. Bir tarayıcıda olması gereken temel özellikleri içinde barındıran bu tarayıcı, özellikler video indirme özelliği ile ön plana çıkmaktadır.

CometBird Web tarayıcısı, güvenli, hızlı ve tamamen ücretsizdir. Özel tasarlanmış özellikleri ile web kullanma şeklinizi değiştireceğinizi iddaa ediyor. Yükseltilmiş versiyonu hem daha etkili performans hem de gizlilik koruma içindedir.

Yer imleri otomatik senkronizasyonu sayesinde her zaman her yerden ve cihazdan yer imlerinize erişim sağlayabilirsiniz. Özelleştirme seçenekleri ile CometBird tarayıcısını kişisel tercihlerinize şekillendirebilirsiniz. Güçlü güvenlik ve gizlilik koruma teknikleri internette güvenle gezinme imkanı sunar. Şifre yöneticisi ve akıllı adres çubuğu göz atma geçmişi ve günlük kullanımı kolaylaştıracaktır.

Sayfa yükleme hızı sistem belleği ve disk alanını az kullanarak avantaj sağlamaktadır. Bilgisayarı yormadan kolayca tarayıcı üzerinde çalışabilirsiniz. Renkli sekmeler özelliği sayesinde hangi sekmede ne yaptığınızı daha hızlı anlayabilirsiniz.

Daha öncede söylediğim gibi bir web tarayıcı temel özellikleri için barındıran CometBird özellikle video indirmek ve basit işlemler yapmak isteyenler için ideal bir web tarayıcıdır.

CometBird İçin Yorum Yap