Command & Conquer Tiberium Alliances İndirmeden Oyna

Sponsorlu Bağlantılar

RTS oyunlarının en önemlilerinden olan Command & Conquer Tiberium Alliances oyununu Bilgisayarınıza bir eklenti olarak kurup her an oynamaya hazır hale getirebilirsiniz.

Command & Conquer Tiberium Alliances nasıl bir savaş komutanı olduğunu ispatlamanız için harika bir fırsat sunmaktadır. Ücretsiz bir şekilde indirerek oynayabileceğiniz oyunda komutanlık becerilerini ortaya çıkararak Dünya kaynakları ve hakimiyeti için savaşacaksınız.

Kendi üssünü kur, kaynak üretmeye başla ve PvP ve PvE olarak yapılacak savaşlarda hem saldırı hem de savunma alanlarında taktikler geliştir. Oyunda stratejik ittifaklar büyük önem arz ediyor. İttifak ettiğin güçlere destek ver ve destek almayı da unutma.

command-conquer-tiberium-alliances-indirmeden-oyna

Kendi üssünü inşa edebileceğin 14 farklı binayı kullan ve 20 farklı birlik ile ordunu kurarak savaşlar için yeni taktikler geliştir ve diğer güçlü silahları araştır.

Türkçe dil desteği de sunan oyunda arkadaşların ile güçlerinizi birleştirerek stratejik öneme sahip güçlü ittifaklar kurun. Düşman üslerini yok edin.

Her yerden ve her platform üzerinden oyunu oynamaya devam edebilir ve liderlik vazifeni yerine getirmeye devam edebilirsin. Bu aksiyon ve savaş oyununu oynamaya hemen başlayabilirsin.

Kayıt Ol Oyna

Command & Conquer Tiberium Alliances İndirmeden Oyna İçin Yorum Yap