Comodo BackUp

Sponsorlu Bağlantılar
4.4.1.23
Sponsorlu Bağlantılar

Dosya Yedekleme Programı

Comodo Backup yerel bir sürücüye, FTP konumuna veya CD / DVD yazıcı için otomatik olarak önemli dosya ve klasörleri yedeklemeyi sağlar. Program basit kopya veya taşıma yaklaşımının yanı sıra klasör senkronizasyonu olmak üzere 3 farklı yedekleme yöntemi sunmaktadır. Dahili zamanlayıcı, bir Windows hizmeti olarak çalışır ve otomatik olarak yedeklemeyi çalıştırmak için izin verir.

Yedek sıkıştırma (2GB zip dosyası sınırı), yedekleme yolları, tamamlanan yedekleme, şifre koruması, entegre DVDCD yazma ve daha fazla isteğe bağlı e-posta bildirimleri oluşturmak için makro komutları için destek içerir.

Comodo Backup ayrıca ücretsiz 5GB depolama ile online yedekleme seçeneği içerir. Ayrıca 90 gün boyunca her kullanıcı için 10 GB çevrimiçi depolama alanı sunuyor.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Comodo BackUp İçin Yorum Yap