Comodo Chromodo

Sponsorlu Bağlantılar
48.12.18.254
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Ücretsiz ve Türkçe Güvenli İnternet Tarayıcısı

Comodo Chromodo Private Internet Browser güvenli ve gizliliği en üst seviyede tutan Chromium‘a dayalı hızlı ve çok yönlü ücretsiz internet tarayıcısı. İnternette güvenle gezinmek isteyenler için yardımcı olacak başarılı bir web tarayıcıdır.

Kişisel bilgileri güvende tutmak, eşsiz hızlı kullanımı, kullanıcı dostu arayüz, özelleştirilmiş eklentileri ve ek bileşenleri sağlamak için Comodo Chromodo Browser tarayıcısını deneyin.

Neden online güvenlik hepimiz için daha önemli? 

İnternet, çalışmalar, oyun ve kişisel işler için birincil iletişim aracıdır. Her gün, iletilen mesajlar, kimlik bilgilerin gelgit dalgası, gerektiriyorsa kimlik numaraları ve şifreleri, her gün kaydedilen verilerin çokluğu ve daha bir çok işlemleri tamamlamak için gerekli olan en önemli unsurlardan biridir.

İnternet büyüdükçe milyonlarca gelişmiş hacker, dolandırıcılar, kimlik avcıları ve hırsızlar ortaya çıkmaktadır. Comodo Chromodo Browser tüm temel özelliklere sahip çevrimiçi gizliliği en üst seviye tutmak için gelişmiş güçlü güvenlik özellikleri içerir.

Bugünün kullanıcıları internet tarayıcısından hem hızlı olmasını hem de güvenliği sağlamasını ister. Comodo Chromodo tam da bu amaç için geliştirilmiş başarılı bir web tarayıcıdır. Google Chrome kalitesinde hız sağlamayabilir ama güvenlik ve gizlilik açısından tercih edilebilir.

İnternet güvenliği sağlamak ve hızlı internet deneyimi yaşamak isteyenler Comodo Chromodo Browser tarayıcısını deneyebilir. Tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Comodo Chromodo İçin Yorum Yap