Comodo IceDragon

Sponsorlu Bağlantılar
50.0.0.4
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Ücretsiz ve Türkçe İnternet Tarayıcısı

5/5, Toplam: 1 kişi

Comodo IceDragon Internet Browser hızlı, güvenli ve zengin özellikli Firefox‘a dayalı ücretsiz ve Türkçe web tarayıcıdır. Comodo IceDragon sistem kaynaklarını az kullanan hızlı, kullanımı kolay ve hafif bir internet tarayıcısıdır.

Comodo IceDragon internette gezinmeyi kolaylaştırmanın yanı sıra internet güvenliğini sağlamak için kötü amaçlı yazılım içeren web sayfaları tarama yeteneğine sahiptir. Bu sayede zararlı yazılım içeren web sitelere erişimi engeller.

Firefox çekirdek üzerinde gizlilik ve performans geliştirmeleri içermektedir. Firefox eklentileri ile tam uyumluluk sağlamaktadır. Firefox tarayıcısına göre daha hızlı bir deneyim sunar.

Mozilla Firefox ve Comodo IceDragon arasındaki fark nedir?

Comodo IceDragon gizlilik ve performans üzerine Firefox çekirdek tarayıcı üzerinden geliştirmeler içermenin yanı sıra SiteInspector kötü amaçlı yazılım tarama, Comodo Secure DNS ve gelişmiş sosyal medya işlevsellik gibi ek özelliklere sahiptir.

Comodo IceDragon Internet Browser hızlı ve güvenli internet deneyimi yaşamak isteyenler için başarılı bir web tarayıcıdır. Sizde hemen indirin ve kullanmaya başlayın.

Comodo IceDragon İçin Yorum Yap