Comodo Internet Security

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz ve Türkçe Firewall / Antivirus Programı

Comodo Internet Security (eski adıyla Comodo Firewall) tartışmasız Windows bilgisayarınız için çok katmanlı bir güvenlik sunan mevcut olan en popüler ücretsiz güvenlik paketi vardır. Bu hackerlara karşı, malware, kişisel bilgilerinizi çalmaya çalışan zararlı yazılımlara karşı koruma sağlayan güçlü bir güvenlik duvarı ve antivirüs programıdır.

Antivirüs modülü, anti-bot, anti-rootkit, ödüllü bir güvenlik duvarı, ana saldırı önleme, güvenilmeyen yazılımlar için bir sandbox, anti-malware ve arabellek taşma koruma gibi kapsamlı koruma sağlama seçenekleri içerir. Güzel bir kullanıcı arayüzü vardır. Kullanım ve yapılandırmak oldukça kolaydır.

Comodo Internet Security bilgisayarınıza gelen ve giden trafiği filtreleyen bir kişisel güvenlik duvarı ile Comodo AntiVirus birleştiren ücretsiz ve Türkçe güvenlik programıdır. İnternete bağlanmak istediğinizde kalıcı veya geçici izin verir veya bağlantıyı engellemek için olanak sağlayan herhangi bir uygulama için sizi uyarır. Gelişmiş kullanıcılar, ancak bu kuralları özelleştirmek için bir nedeniniz olmadıkça gerekli değildir, IP adresi, protokol ve hedef port ve TCP / IP kurallarını özelleştirebilir.

Comodo Internet Security diğer özellikleri; saldırı önleme (port tarama), ayarlanabilir güvenlik seviyeleri, güvenilir ağlar, etkinlik günlüğü ve daha fazlasını içerir. Güvenlik duvarı ve antivirüs özellikleri ayrı ayrı eklenebilir, her ikisini de yüklemeniz gerekmez.

Comodo Internet Security kapsamlı güvenlik sistemleri ile Windows sistemler için en iyi ücretsiz ve Türkçe firewall ve antivirüs programlardan biridir. Kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Comodo Internet Security İçin Yorum Yap