Comodo Personal Firewall

Sponsorlu Bağlantılar
8.4.0.5165
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Ücretsiz ve Türkçe Güvenlik Duvarı Programı

Comodo Personal Firewall, Windows bilgisayarları tüm tehlikelere karşı korumayı sağlayan ücretsiz ve Türkçe güvenlik duvarı programıdır. İnternet üzerinden bilgisayara sızmaya çalışan casus yazılım ve virüslere karşı koruma sağlar.

Hızlı ve sorunsuz bir internet deneyimi, bilgisayar trafiğini yönetmek, internet saldırılarını engellemek, çevrimiçi olduğunuzda tüm bağlantıların güvenliğini sağlamak için Comodo Personal Firewall iyi bir yardımcı olacaktır.

Sandbox denilen güvenli bir ortamda program yüklemeleri ve çalıştırmaları yapmanıza imkan sağlar. Bu sayede zararlı yazılım içeren dosyaların bilgisayara bulaşmasını engeller.

Comodo Personal Firewall kullanıyorsanız gönül rahatlığı ile internette gezinme yapabilirsiniz. Siz farkında olmadan bilgisayara bulaşmaya çalışan tüm zararlı ve casus yazılımlara karşı bilgisayarı korur.

Comodo Personal Firewall diğer antivirüs veya internet güvenlik programlarına göre daha faydalı olduğunu düşünüyorum. Ücretsiz antivirüs, güvenlik duvarı veya internet güvenliği programı arıyorsanız kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Comodo Personal Firewall İçin Yorum Yap