Comodo Programs Manager

Sponsorlu Bağlantılar
1.3.2.30
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Program ve Sürücü Kaldırma Programı

Comodo Programs Manager Windows kaldırma özelliklerine kolay erişim sağlayan ücretsiz bir yazılımdır. Sisteminizde yüklü yazılım, sürücü, hizmetleri kaldırmak ve aynı zamanda eklemek ve Windows özelliklerini kaldırmayı sağlar. Active Monitor özelliği yeni yazılım yüklemeleri izlemek (sağ-tıklayın ve yüklemek izlemek için seçin), herhangi bir kayıt defteri değişiklikleri veya artık dosyaları geride bırakmadan tamamen kaldırmayı sağlar.

Windows bilgisayardan programları, sürücüleri ve hizmetleri temiz bir şekilde kaldırmak için Comodo Programs Manager yardımcı olacaktır. Kaldırma işleminden sonra geride herhangi bir program parçası bırakmaz. Denetim Masası üzerinden programları kaldırdığınız zaman, geride her zaman programa ait parçalar kalır. Bu durum ileride bir çok sistem sorunlarına neden olur. Gönül rahatlığı ile bilgisayardan yazılım veya sürücü kaldırmak istiyorsanız kesinlikle bu programı denemelisiniz.

Comodo Programs Manager arayüzünde sekmeleri göreceksiniz. Bu sekmelerden sistemde mevcut olan tüm programlara, sürücülere, Windows özelliklere ve Windows güncellemelere ulaşabilirsiniz. Yönetim işlemleri çok kolaydır. Kaldırmak istediğiniz veya eklemek istediğiniz uygulamaları buradan daha kolay yapabilirsiniz.

Comodo Programs Manager İçin Yorum Yap