Confide

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android için kendi kendini yok eden mesajlarla güvenli mesajlaşma uygulaması

  • Kendi kendini yok eden mesaj
  • Mesajlar şifrelenir
  • Ekran görüntüsü koruması

Akıllı telefonların güvenliğini sağlamak çok önemlidir, çünkü günümüzde her şeyi akıllı cihazlardan yapmaktayız. Özellikle mesajlaşma alanında güvenlik sağlayacak pek uygulama yoktur. Mesajlaşmaların tam anlamı ile güvende olmasını ister misiniz?

Confide güvenli bir şekilde sohbet etmek için kullanabileceğiniz Android telefonlar ve tablatler için ücretsiz ve Türkçe güvenli mesajlaşma uygulamasıdır.

İnternet ortamında gönderdiğiniz her mesaj kalıcıdır, kayıt altında olur ve bir kopyası her zaman orada durmaktadır. Önemli ve hassas konuları konuşmak için güvenli bir ortamın veya kendi kendini imha eden mesaj sistemini kullanmak faydalı olabilir.

Başlamak için kayıt olun

Confide uygulamasını kullanmak için bir hesap oluşturmanız gerekir. Oluşturacağınız hesap ile Windows, Mac Android ve iOS cihazlar üzerinde uygulamayı kullanabilirsiniz.

Diğer cihazlardan uygulamayı kullanmak, konuşmalarınıza devam etmek için hesabınızı açın ve kaldığınız yerden devam edin.

Mesajlar güvenli ve şifrelidir

Confide ile gönderdiğiniz tüm mesajlar bir uçtan diğer uca şifrelenmiştir ve ancak gönderilen alıcı tarafından okunabilir.

Confide, mesajlarınızı güvende olmasını sağlamak için test edilmiş, askeri sınıf şifrelemeyi kullanır. Herhangi bir ayarlama yapmadan iyi bir koruma sağlamak için basit ve kolay kullanımlı bir deneyim sunar. Confide ile yapacağınız tüm mesajlaşmalar uçtan uca şifrelenir. Şifreleme anahtarları her aygıtta yerel olarak oluşturulur ve özel anahtar yalnızca aygıttan çıkar; böylece yalnızca hedeflenen alıcıların iletilerinizi okuyabilmesini sağlar.

Gizli mesajlaşma ve kendi kendini yok eden mesaj

Sadece şifreleme, gizlilik ve güvenlik açısından tek başına yeterli değildir. Bir mesaj çözüldükten sonra artık güvende değildir. Böylece mesajlar kopyalanabilir hatta istenmeyen kullanıcılara gönderilebilir. O zaman ne yapmalıyız?

Bizim bir şey yapmamıza gerek yok, bu uygulamanın kendini imha eden mesajlaşma sistemi gizliliği koruyacaktır. Confide size okunduktan sonra kendi kendini imha eden güvenli mesajlar gönderme seçeneği sunar. Gönderilen mesajlar bir kez okunduktan sonra artık silinir. Mesajlar hem sunucudan hem de gönderilen ve alınan cihazlardan silinir.

Mesajlar gizlidir ve ekran görüntüsü alınmasına karşı korumalıdır

Güvenliği artırmak için, mesajı fareyi üzerinden gezdirerek okursunuz. Mesajlar kaydedilemez veya başkasına iletilemez. Okunduktan sonra kendi kendilerini imha ederler ve sonsuza kadar yok olurlar.

Ekran görüntüleri kalıcı olma potansiyeline sahiptir. Confide, platformaların çoğunda ekran görüntüleri engeller. Önleme teknik olarak mümkün olmadığı durumlarda patent bekleyen okuma deneyimimiz, mesajın yalnızca bir şeritğinin bir anda açığa çıkarılmasını ve gönderenin adının görünmez olmasını sağlar. Ayrıca, alıcıyı mesajın dışına atıp, gönderene bir ekran görüntüsü denendiği bildirilir.

Ekran görüntüsü yakalama durumu olduğunda ekranda herhangi bir şey gözükmez. Bu sayede mesajlaşmaların ekran görüntüsü alınmak istendiği zaman, görüşmeler koruma altında olur.

Fotoğraflar, belgeler, sesli ve grup mesajlaşma

Cihazdaki kişilere veya oluşturduğunuz gruplara mesaj, fotoğraf, belgeler (Word, PowerPoint, Excel ve PDF) ve sesli mesaj gönderin. Gönderdiğiniz herhangi bir içeri şifrelenir, geçici ve ekran görüntüsü korumalıdır.

Gönderdiğiniz herhangi bir mesaj, ardından bir kopyasını bırakmadan tek bir seferlik olarak gönderilir.

Çoklu platform

Confide, Mac, PC, iPhone, Android ve Apple Watch cihazlarında kullanılmaktadır. Masaüstü bilgisayardan veya yolda giderken mobil cihazlardan güvenli bir şekilde mesajlaşmak mümkündür.

Confide ayrıca 15 dile çevrilmiştir ve şu anda dünya çapında 180’den fazla ülkede kullanılmaktadır.

Sonuç olarak

Confide, güvenli mesajlaşma adına geliştirilmiş en iyi uygulamalardan biridir. Kendini yok eden mesajlaşma ve şifreleme sistemi ile güvenli ve gizli bir şekilde görüşmeler yapabilirsiniz.

Çoklu platform özelliği sayesinde her zaman her yerden güvenli bir şekilde iletiler gönderebilirsiniz. Bilgisayarımızda yaptığımız denemelerde, programın ekran görüntüsünü almak mümkün olmadı. Program ekranının tamamı siyah olarak görülüyor.

Confide İçin Yorum Yap