ContaCam

Sponsorlu Bağlantılar
7.5.0
Sponsorlu Bağlantılar

Web Kamerasını Güvenlik Kamerasına Dönüştürün

4.67/5, Toplam: 3 kişi

ContaCam web kamerasından görüntüleri otomatik kaydetme ve özel uyarı seçenekleri ile bir hareket algılama, web kamerasını güvenlik kamerasına dönüştürmek için kullanabileceğiniz ücretsiz video gözetim programıdır.

Program kamera görüntüsü içinde bölgeyi izler ve otomatik olarak herhangi bir hareket algıladığında kayıt yapmaya başlar. Kayıtları AVI veya Flash video olarak kaydeder ve isteğe bağlı olarak bir FTP sunucusuna yükleyebilir ya da e-posta ile gönderebilirsiniz. Ayrıca düzenli aralıklarla hareketsiz görüntü yakalama ve web sunucusu üzerinden uzaktan erişim yapmak için küçük resimli oturum oluşturabilirsiniz.

Video izlemeye ek olarak, Contacam ayrıca talep üzerine kayıt veya manuel tarifeli kayıt, 24 saat kayıt için DVR olarak kullanılabilir. Program özelleştirilebilir (veya harici) algılama bölgeleri, anlık düzenleme, özelleştirilebilir video ayarları, algılama programlama, ağ izleme, ses kayıt ve daha birçok gelişmiş konfigürasyon seçenekleri destekler.

ContaCam, Webcam, WDM ve DV cihazların yanı sıra IP kameraları destekler ve aynı anda birden fazla kaynağa kaydetmeyi sağlar.

Windows bilgisayarınız için diğer ağ araçları programlarına göz atabilirsiniz.

ContaCam Hakkında Yazılar

ContaCam İçin Yorum Yap