ContaCam: Web Kamerasını Güvenlik Kamerası Yapma Programı

Sponsorlu Bağlantılar

ContaCam Windows PC için ücretsiz bir video izleme ve canlı kamera yazılımıdır. Bu programı kullanarak kolayca fiziksel olarak mevcut olmayan yerleri izleyebilirsiniz. ContaCam kullanıcı dostu ve kurulumu çok kolaydır. Çok yararlı olan şaşırtıcı özellikler ve gizlilik ayarları barındırır.

Evinizde veya iş yerinizde kendi gözetim sisteminizi oluşturmak istiyorsanız ContaCam yazılımı iyi bir seçim olabilir. ContaCam ile gözetmek istediğiniz yerlere kameraları yerleştirerek canlı olarak izleyebilirsiniz. Yapacağınız ayarlamalar ile otomatik ekran görüntüleri algılama, hareket algılama gibi pek işlevleri kullanabilirsiniz.

Ücretsiz kameradan video izleme yazılımı

ContaCam, bilgisayar kamerasını güvenlik kamerasına dönüştürmek için gelişmiş özellikler içeren ücretsiz bir programdır. Video kaydına başlamak için programı indirin ve çalıştırın. Daha sonra Capture-Yakalama menüsüne gidin ve ardından gözetmeyi başlatmak istediğiniz kamerayı seçin. Yeni pencerede, kameradan canlı video akışını göreceksiniz, bir dosyaya ses ve videoyu kaydedebilir veya bir anlık görüntü alabilirsiniz.

contacam-web-kamerasini-guvenlik-kamerasi-yapma-programi

Özelleştirilebilir pek çok ayarları vardır ancak bunlardan bazıları zor gelebilir. Birkaç temel ve kolay ayarları yapmak için Camera Basic Settings (Temel Kamera Ayarları) açabilirsiniz. Bu seçeneğin altında kameranızı nasıl kullanmak istediğinizi seçebilirsiniz. Burada dört seçenek bulacaksınız. Movement Detection Surveillance (Hareket algılama), Snapshots with History (Tarihli anlık görüntüler), Snapshots without History (Tarihsiz anlık görüntüler) ve Manual Record (Manuel kayıt).

  • CCTV güvenlik gözetimi ile hareket algılama ve 24 saat dijital video kaydı (DVR).
  • Webcam, WDM ve DV cihazları ve Ağ kameraları (IP kameralar) destekler.
  • Web tarayıcısında animasyonlu küçük resim olarak sunulan hareket olayları, sokak demosu ve ev demosu kontrol etme.
  • Tarih izleme imkanı ile geçmiş günlere ait canlı web kamera kayıtları izleme.
  • Entegre web sunucusu (internet veya intranet).

contacam-web-kamerasini-guvenlik-kamerasi-yapma-programi-1

ContaCam, Webcam, WDM ve DV cihazların yanı sıra IP kameraları destekler ve aynı anda birden fazla kaynağa kaydetmeyi sağlar.

Windows için ContaCam indir

ContaCam ücretsiz canlı video izleme ve gözetim sistemi programı Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur. Aynı anda 4 farklı kamera görüntüsünü izleme imkanı sunar. Sizde programı kullanmak istiyorsanız aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayın.

ContaCam İndir
Web Kamerasını Güvenlik Kamerasına Dönüştürün

ContaCam: Web Kamerasını Güvenlik Kamerası Yapma Programı İçin Yorum Yap