Contra: Evolution İndir (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Contra: Evolution: Android Ücretsiz Aksiyon Oyunu

Contra Evolutıon

Contra: Evolution; Android akıllı telefon ve tabletlere indirerek oynayabileceğiniz bir aksiyon, savaş oyunudur. Oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz. Contra oyunu hatırladınız değil mi? Çocukluğumuzun en çok severek oynadığımız atari oyunlarından bir tanesi idi. Hey gidi günler hey. Contra çıktığı zamanlarda oldukça ilgi çeken bir oyun olmuştu ve şimdi de daha modern bir şekilde karşımıza çıkmakta.

Contra ilginç silahların yer aldığı ve amansız düşmanların karşımıza çıktığı bir oyundur. İlerledikçe yepyeni silahlar, bonus, güçlendiriciler ve daha zorlu düşmanlar ile karşılaşıyoruz. Oyunda ki en önemli noktalardan bir tanesi birden bire ortaya çıkan düşmanlara karşı daha dikkatli olmaktır. Çünkü beklenmedik şekilde öle biliyoruz. Ancak şu güzelliği var ki nerede ölür isek oradan tekrar dirilerek devam ediyoruz.

Her ne kadar HD grafiklere sahip olsa da oyun yinede eski nostaljik hava korunmaya çalışılmış. Eski günlerde ki keyfini vermese de yine de eğlenceli vakit geçirmenize yardımcı olabilir. İyi eğlenceler…

Contra: Evolution İndir (Android) İçin Yorum Yap