Contra: Evolution İndir (iPhone / iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Contra: Evolution: iPhone, iPad Ücretsiz Aksiyon Oyunu

Contra Evolutıon

Contra: Evolution; iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon savaş oyunudur. Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyunun ismini okurken mutlaka hatırlarsınız. Evet eskiden atari oyunlarının en popüler ve vazgeçilmez oyunlarından bir tanesi idi. Şimdide Contra daha da geliştirilerek akıllı cihazlarda oynanabilmektedir. Eskiden bir atari, kasedi, televizyon ve kollara ihtiyaç duyularak oynanan oyun şimdi telefonu eline alarak istediğin yerde oynama imkanı sunuyor.

Evet Contra bir savaş oyunudur. Oyunda ilerledikçe karşımıza hepsi birbirinden güçlü silahlar çıkmaktadır. Bu silahlar ile düşmanlara karşı daha iyi savaşma imkanı buluyoruz. Ancak silahlarımız her ne kadar güçleniyorsa düşmanlarımızda bir o kadar güçlenmektedir.

Oyunu oynarken dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü aniden çıkan düşmanlara ve nereden geldiğini anlamadığınız düşman ateşleriyle öle biliyorsunuz. Ama oyunun şu yönü güzel ki nerede ölseniz oradan tekrar oyuna devam ediyorsunuz. Tabi canınız olduğu sürece.

Eski günlere şöyle bir yolculuk yapmak isteyenler için iyi eğlenceler diyorum…

Contra: Evolution İndir (iPhone / iPad) İçin Yorum Yap