Contra Game

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows PC İçin Contra Game Oyunu

4.38/5, Toplam: 21 kişi

Contra Game, Windows bilgisayarda oynayabileceğiniz klasik oyunun ücretsiz tam sürümüdür. video oyunları arasında en iyilerden biridir ve bulunması biraz zor oyundur. “Contra” kısa sürede en ünlü oyunlardan birisi oldu. Oyun gelişmiş oyun konsolları ile benzersiz bir popülerlik kazandır.  Bu oyun hala eğlenceli olmaya devam ediyor ve çeşitli modern oyun platformları için geliştirilen sürümleri mevcut. Bu oyunun ilk versiyonu Contra Game şeklinde kendi hardcore hayranları için yeniden getirilmiştir.

Mario Games tarafından sunulan Contra Game Free Full Game klasik “Contra” oyunun ücretsiz ve Windows PC tabanlı bir versiyonudur. Bu oyun bilgisayarınızda aynı eski heyecanı geri getirecek ama arabiriminde önemli değişiklikler var. Oyuna başladığınızda sol üst köşesinde, üç tane canınız olduğunu göreceksiniz. Karşınıza çıkacak tüm düşmanları öldürmeniz gerekiyor. Orman olarak adlandırılan ilk aşamadan itibaren Base1, Şelale, temel2, Snowfield, Enerji Bölgesi, Hangar ve nihayet Alien Lair olan diğer yedi aşamalarla devam edeceksiniz. Her düzey sonunda, bir sonraki seviyeye geçmek için yenmeniz gereken büyük patron bulacaksınız.

Contra Game bilgisayar ekranına için NES konsolu aynı eski heyecan getirmeyi amaçlıyor. Oyun orijinal oyun üzerinde herhangi bir değişiklik yok.

Contra Game İçin Yorum Yap