Coowon Browser

Sponsorlu Bağlantılar
1.6.8
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Online Oyun Tarayıcısı

4.42/5, Toplam: 12 kişi

Coowon Browser, Google Chrome tabanlı bir ücretsiz online oyun web tarayıcısıdır. Bu tarayıcı sayesinde artık online oyun oynamak daha keyifli hale gelecek. Chrome benzeri bir kullanım ve arayüz sunan Coowon Browser sayesinde daha kolay bir şekilde online oyunları bulacaksınız.

Coowon Browser online oyun oynayanlar için pek çok özellik ile geliyor. Otomatik oyun görevlerini gerçekleştiren Game Botting özelliği. Coowon AppCenter’da sizin için botting uygulamaları bulacak. Oyun hız kontrolü özelliği ile, Flash veya web sayfasında çalışan oyunların zamanını hızlandırabilir veya yavaşlatabilirsiniz. Bu sayede zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Çoklu oturum açma sekmesi sayesinde, aynı anda farklı sekmeler de online oyunlar için çoklu hesap girişi yapabilirsiniz. Kayıt ve oynat uzantısı ile fare tıklamaları ve klavye tuş girişlerini kaydetmek yeniden oynatmak ve arkadaşlarınızla paylaşmayı sağlar.

Coowon Browser bu ve benzeri özellikleri sayesinde online oyun deneyimini üst seviyeye çıkaracak ve daha keyifli bir oyun deneyimi sunacak. Coowon Browser XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 ile uyumlu sürümüdür.

Coowon Browser İçin Yorum Yap