Coowon: Chrome Tabanlı Online Oyunlar İçin Web Tarayıcı

Sponsorlu Bağlantılar

Bazı ekstra araç ve özellikleri ile bir alternatif tarayıcı arıyorsanız, Coowon web browser deneyin. Özellikle oyuncular için, bazı ekstra araç ve özellikleri ile birlikte gelen bir Chromium tabanlı web tarayıcıdır. Bu Chromium tabanlı web tarayıcı gelişmiş bir web tarama deneyimi ve harika bir oyun deneyimi sunmayı vaat ediyor.

Coowon Game Browser

Bir Chromium tabanlı tarayıcı olan Coowon hızlı, güvenli ve tarayıcı uzantıları ile birlikte gelir. Zaten bir Chrome kullanıcısıysanız ve tarayıcınızdan memnunsanız, Coowon web tarayıcısında ekstra araçlar olacak. Gelişmiş bir oyun deneyimi vermenin yanı sıra, web tarayıcısını hızlandırmak için bir kontrol sağlar. Daha iyi ve konforlu bir oyun deneyimi sunan harici Gamepad’leri destekler.

Coowon, Chrome tarayıcısını kullanımında olduğu gibi sürükle bırak, geçerli sekmeyi kapatmak için çift tıklamak gibi çeşitli fare hareketleri ile taramayı kolaylaştırır. Ayrıca aynı anda Coowon web tarayıcısı farklı hesaplar ile giriş yapmayı sağlar. Tek bir tarayıcı penceresinde farklı sekmelerde farklı e-posta hesaplarını kullanabilirsiniz.

coowon-web-browser-

Normal web tarama özelliklerinin yanında, Coowon ekran görüntüsü yakalama ile benzersiz bir özellik getiriyor. Bu özellik şu anda açık web sayfasından bir ekran görüntüsü yapmanızı sağlar. Ayrıca, test / şekiller ekleyebilirsiniz. Aracı, sosyal ağlarda ekran görüntülerini paylaşmak için ya da bilgisayara kaydetmek için izin verir.

Ayrıca Coowon web tarayıcısı oyun araçlarını kullanarak oyunları kaydetmeyi sağlar.

Saydam pencere tarayıcı içeriği ile birlikte arka plan içeriğini görebilirsiniz böylece açık pencere saydamlığını ayarlamak izin verir.

coowon-browser-indir-

Coowon online oyun tutkunları için harika bir web tarayıcı olacak. Ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Online oyun oynarken, gelişmiş tarama deneyimi ve sağladığı büyüleyici bir oyun keyfini kaçırmayın derim.

Coowon Browser İndir – Free Download

Coowon web browser için Windows ve Mac için ayrı ayrı sürümleri aşağıdaki bağlantı linklerinden indirebilirsiniz.

Coowon İndir (Windows) – Coowon İndir (MAC)

Coowon: Chrome Tabanlı Online Oyunlar İçin Web Tarayıcı İçin Yorum Yap