Copernic Desktop Search 4.2.0 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Copernic Desktop Search: Masaüstü Arama Aracı

Copernic Desktop Search anında bilgisayarınızda (internet değil) bulunan dosyaları, e-postaları, resimleri, multimedya ve daha fazlasını hızlı aramak ve bulmak için yardımcı olan ücretsiz bir programdır. Bu sizin sabit diskinizde bir başlangıç ​​dizini oluşturur ve kelime yazarken anahtar kelimeler gösterir, anında sonuçları görüntüleyen, kolay kullanımlı b,r arayüz sağlar.

Sonuçlar dosya türüne göre kategorize edilir ve resim önizleme, vurgulanan anahtar kelimelerim yanı sıra eşleşen resimlerin küçük hallerini gösterir. Copernic Desktop Search aynı zamanda (isteğe bağlı) web geçmişi yanı sıra, iletişim bilgileri ve sık kullanılanları indeksleme içerir.Ücretsiz sürümü, arayüzün alt bölmesi, arama sonuçlarında sponsor bağlantılar görüntüler.

Not: Copernic Desktop Search programını yüklerken istenmeyen araç çubukları veya yazılım yüklemelerine dikkat edin. Sürekli bu durumu yaşıyor ve bu yüklemelerin otomatik engellemesini sağlayacak ücretsiz ve Türkçe program arıyorsanız Unchecky programını denemenizi tavsiye ederim.

Copernic Desktop Search – Ekran Görüntüsü

copernic-desktop-search-indir copernic-desktop-search-indir-

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Copernic Desktop Search 4.2.0 İndir İçin Yorum Yap