Copy Handler

Sponsorlu Bağlantılar
1.32 Final
Sponsorlu Bağlantılar

Hızlı Dosya Kopyalama / Taşıma Programı

Copy Handler dosyalar ve klasörler için farklı kopyalama / taşıma işlemleri yönetmenize olanak sağlayan Microsoft Windows için ücretsiz, açık kaynak kodlu bir araçtır. Kendi sabit disk bölümü, diğer medya depolama (harici sabit diskler, CD / DVD üniteleri, flash sürücüler, vb) üzerinde kullanabilirsiniz. Copy Handler dosya kopyalama işlemini daha hızlı yapmak için faydalı bir program olacağını düşünüyorum.

Şu anda, tüm Windows sürümlerinde bu uygulamayı kullanabilirsiniz ancak Linux gibi diğer işletim sistemi için bu yazılım kullanılabilir hale getirmek için çalışmaların olduğunu söylemek gerekir. Hem 32-bit ve 64-bit işletim sistemleri için standart kurulum dosyasını (yükleyici) ve ayrıca (bir ZIP dosyası arşivlenir) taşınabilir versiyonları vardır.

  • Kopyalama / taşıma süreci üzerinde tam kontrol sağlar (duraklatma, devam ettirme, yeniden, iptal etme, yeniden başlatma düğmeleri)
  • Bir çok seçenek mevcuttur.
  • Seçenekler bölümünde ihtiyaçlarınız için özelleştirilebilir 60 alan vardır.
  • Tüm kopyalama / taşıma işlemi ile ilgili detaylı bilgileri gözlemleme.

Bu yeni başlayanlar ve ileri düzey kullanıcılar için uygun bir uygulamadır. Eğer yapmak istediğiniz tüm dosyaları kopyalamak / taşımak ise, program seçenekleri değişmez.

TeraCopy, SuperCopier ve Ultracopier gibi diğer benzer hızlı dosya kopyalama yazılımları için mükemmel bir alternatif olabilir. Başka bir depolama aygıtından büyük dosyaları taşımak isteyen herkese bu aracı tavsiye ederim. Copy Handler programının son sürümü olan 1.40rc1 stabil olmayan sürümü alternatif linkte yer almaktadır.

Copy Handler İçin Yorum Yap