Core Music Player (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
1.9.9.10
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Core Music Player Uygulaması

Core Music Player, Microsoft Mağaza üzerinde kullanabileceğiniz en iyi ücretli müzik çalar uygulamalardan biridir. Windows Phone telefon için müzik dosyalarını yönetmek ve oynatmak için kaliteli bir uygulama arıyorsanız deneyebilirsiniz.

Windows Phone telefondaki ve SD karttaki müzik dosyalarını uygulama içinden doğrudan çalabilirsiniz. Arka planda oynatma, kişisel çalma listesi oluşturmayı destekler. Türkçe kullanıcı arayüzü sayesinde kolay kullanım sunmaktadır. Core Music Player uygulaması mp3, mp4, aac, flac, wav, wma, 3gp, 3g2, amr, m4a, mpr formatları destekler.

Core Music Player uygulamasının kısaca özelliklerine bakacak olursak;

Dosya yönetimi: Herhangi bir dosya türünü açın, silin, yeniden adlandırın, kopyalayın, taşıyın (seçeneğe göre).

Klasör yönetimi: Sistem klasörü olmayan klasörleri oluşturun, silin, yeniden adlandırın, kopyalayın, taşıyın.

Klasörlerde gezinme: Favori klasörler, genişletilmiş SD kart klasörleri, geri gitme, ileri gitme, içeren klasörü açma.

Oynatmak için seçme: Tek veya çok dosya, çalma listeleri, geçmiş, tek veya çok klasörler, bütün alt klasörleri içermek veya dışlamak.

Çalma listesini sıralamak ve Şimdi Oynatılıyor: Karıştır, ada göre sırala, elle sırala, orijinal sırayı geri getir, ağır basan kullanıcı sıralaması modu, kopya oluştur, kopyayı kaldır.

Karışık özellikler: Ara / geçmiş / uyku zamanlayıcı / çalma listesini başlangıç ekranına sabitle / klasörü başlangıç ekranına sabitle / oynatma kontrol tile’ları / live tile’da oynatma durumunu göster / yerel ses kontrolü

Core Music Player ücretli bir uygulamadır. Windows Phone cihaza yüklemeden önce kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz.

Core Music Player (Windows Phone) İçin Yorum Yap