Counter Strike Steam

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Oyun Yüklemek, Satın Almak İçin Ara Program

Counter Strike; online oyunlar arasında en popüler oyunlardan birisidir. Bu muhteşem oyunda kendi takımınız ile farklı teröristlere karşı savaşın. Stratejik görevleri tamamlamak için takım arkadaşlarınızla ittifak kurun. Düşman bölgelerini yerle bir edin. Rehineleri kurtarın. Rolünüz takım arkadaşınızın başarısını etkileyecek.

Counter Strike Steam ara program sayesinde pek çok oyuncu ile aynı ortam üzerinde bulunabilirsiniz. Oyun satın almak için yardımcı bir ara programdır. Counter Strike Steam ile oyunu satın aldıysanız, dilediğiniz kadar oyunu bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Elektrik veya herhangi bir nedenden dolayı oyun indirme kesintiye uğrarsa, indirmenin yarım kaldığı yerden devam edebilirsiniz.

Counter Strike Steam programının sunduğu en iyi özellik ise, indirdiğiniz bir oyunu bilgisayardan silerseniz, oyunu tekrar indirmenize gerek yok. Counter Strike Steam oyunların yedeğini alarak, herhangi bir nedenden dolayı oyun silinirse tekrar yedekten oyunu yükleyebilirsiniz.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Counter Strike Steam İçin Yorum Yap