Country Friends (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Country Friends Çiftlik Oyunu

Country Friends, Farvville benzeri Android mobil cihazlardan ücretsiz ve Türkçe oynayabileceğiniz bir çiftlik oyunudur. Farvville oyununda çıkan bazı sorunlardan dolayı kullanıcılar benzeri oyunlara yönelmiş durumdalar. Çiftlik kurma oyunu arayanlar Country Friends ücretsiz uygulamayı deneyebilir.

Tüm dünyadan arkadaşlar edinebileceğiniz ve samimi bir çiftçilik yapacağınız güzel bir oyun. İş ve büyük şehir stresini üzerinden atmak isteyenler ve köy hayatını yaşamak isteyenler hemen bu serüvene katılabilir.

Kendi zevkinize göre çiftlik hazırlayın ve eğlenceli keçi, domuz, tavuk ve ineklerin arasında keyifli zaman geçirin. Tarlaya organik mısır, buğday vs ek, sulamasını yap, hasat et ve sat. 3 boyutlu bir dünyada neşeli zaman geçirin. Arkadaşlarınıza yardımda bulunabilir veya sizde arkadaşlarınızda isteklerde bulunabilirsiniz.

Birbirinden güzel meyveler yetiştir ve Balina Bradley ile dünyanın dört bir yanına gönderip ödülleri paylaş. Arkadaşların ve sen, birbirinizin leziz, organik ekinlerini sulayıp hasat edeceğiniz samimi bir topluluk çiftliğinde ortak çalışın. Arkadaşlarına yardım et, birlikten kuvvet doğsun. Arkadaşlarınla birlikte kendi çiftçi topluluğunu oluştur. Haftalık etkinliklerde diğer topluluklarla yarış ve çiftliğinin diğerlerinin arasından sivrilmesine yardım et.

Hayvanlarla iyi geçinmenizi tavsiye ederim. Çünkü çiftlikte buluna her hayvan farklı işlerde size yardımcı olacaktır. Afacan köstebekler daha hızlı hasat etmeni sağlar. Oyuncu domuzlar pazarda sana yardım eder. Güzel kuşlar, siparişlerini dünyanın her yerine uçurur. Dost canlısı keçin Hapur, sana her zaman eğlence ve yararlı tavsiyeler sunmaya hazırdır (nefis elmalarını midesine indirmekle meşgul değilse tabii…). Tavuktan koyuna her hayvan, çiftliğinin en iyisini ve en tazesini sunabilmesi için belli bir rol oynar.

Sizde hemen Android için Country Friends oyunu indirin ve çiftliğinizi kurmaya başlayın.

Country Friends (Android) İçin Yorum Yap