CPUID Sistem / Donanım Bilgisi Öğrenme Programları

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarın sistem ve donanım bilgilerine ulaşmak çok kolaydır. Windows bilgisayarda sistem bilgilerini kolayca görüntüleyebilirsiniz. Ama bu bilgilere göre donanımı değiştirmeyi düşünüyorsanız, daha detaylı bilgiler elde etmeli ve analiz yapmalısınız. Detaylı olarak, bilgisayarın sistem ve donanım bilgisini gösteren programlar mevcuttur. Bu alanda CPUID yazılım şirketinin sunduğu kullanıcı için en faydalı ve ücretsiz sistem bilgisi programlarına değinmek istedim.

CPUID Ücretsiz Sistem / Donanım Bilgilerini Öğrenme Programları

CPUID tarafından sunulan sistem ve donanım bilgisi görüntüleme programları.

cpuid-sistem-donanim-bilgisi-ogrenme-ve-analiz-programlari

CPU-Z

CPU-Z, CPU, önbellek, anakart, bellek, SPD, grafikler ile ilgili detaylı sistem bilgisini öğrenmeyi sağlamaktadır. Tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca CPU-Z Android mobil sürümü de deneyebilirsiniz.

CPU-Z İndir
Sistem Bilgisi Öğrenme Programı

PC Wizard

PC Wizard, sistem-donanım bilgisini detaylı olarak görüntülemek ve analiz etmek için kullanabileceğiniz bir diğer ücretsiz programdır.

PC Wizard İndir
Sistem-Donanım Bilgisi Öğrenme ve Analiz Programı

HWMonitor

HWMonitor, Windows bilgisayarın donanımlarını izlemeyi sağlayan bir araçtır. Anakart, harddisk, CPU sıcaklık değerlerini, fanların hızını izlemeyi sağlamaktadır.

HWMonitor İndir
PC Donanımları İzleme Programı

Perfmonitor

Perfmonitor, işlemci performansı ve sıcaklığına ait bilgileri grafiksel olarak görüntülemeyi sağlayan ücretsiz bir araçtır.

Perfmonitor İndir
İşlemci Performansı ve Sıcaklığını İzleme Programı

CPUID Sistem / Donanım Bilgisi Öğrenme Programları İçin Yorum Yap