Crystal Security

Sponsorlu Bağlantılar
3.5.0.195
Sponsorlu Bağlantılar

Windows için ücretsiz bulut tabanlı anti-malware güvenlik programı

Crystal Security bilgisayarınızda zararlı, kötü amaçlı yazılımları (malware) algılamak ve kaldırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe bir bulut tabanlı bir güvenlik programıdır. Crystal Security teknolojisi zararlı yazılımlara karşı hızlı algılama sağlar ve gerçek zamanlı olarak bilgisayarınızdaki değişiklikler hakkında bilgi sağlar.

Crystal Security sistem kaynağını çok fazla tüketmez. Böylece sisteminiz hem güvenle korunurken hem de yavaşlamadan çalışabilir. Bulut tabanlı güvenlik teknolojisi, diğer güvenlik sistemlerine göre daha avantajlıdır. Bulut tabanlı sistemlerde, ortaya yeni çıkan zararlı yazılımları hemen algılar ve buna bir karşı bir çözüm yolu bulmaya çalışır. Ya da, yeni güvenlik desteklerini hemen program veritabanına işleyerek güvenlik yamalarını almak için programı güncellemeniz gerekmez. Bu da, alışıla gelmiş güvenlik sistemlerine göre çok büyük avantaj sağlar.

Crystal Security casus uygulamalar, kötü amaçlı yazılımlar ve potansiyel kaynaklardan, web veya indirme verilerini tarama yaparken işletim sistemine bulaşmaya çalışan diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı bilgisayarınızı korur.

Crystal Security, anti-malware tespit ve kaldırma özelliklerine sahiptir. Bulut tabanlı güvenlik ve milyonlarca kullanıcının kullandığı verilerle en yeni tehditlere karşı koruma sağlar. Ücretsiz uygulama, kullanıcı dostu bir kullanıcı arayüzü ve manuel veya otomatik güncelleme seçenekleri sunar. Ayrıca çoklu dil desteği vardır.

Cyber Security, diğer pek çok ücretsiz güvenlik programlarının eksik olduğu, Gerçek Zamanlı Koruma için destek sunar. Bu, Gerçek Zamanlı Koruma açık olduğu sürece kötü niyetli şeylerden korunduğundan emin olmanızı sağlar.

Crystal Security, kurulum yapmadan çalıştırılabilen taşınabilir bir sürümü de sağladığı için, virüs bulaşmış bilgisayarlarda USB üzerinde çalıştırılabilecek güvenlik programı imkanı sağlar. Zararlı yazılımlardan korunmak için bilgisayarınızda bulundurmanızı tavsiye edeceğimiz güvenlik programlardan biridir.

Crystal Security programı için .NET Framework 4.5 gereklidir.

Crystal Security 3.5

Crystal Security Hakkında Yazılar

Crystal Security İçin Yorum Yap