Crystal Security: Bulut Tabanlı Malware Algılama, Tespit Aracı

Sponsorlu Bağlantılar

Malware Windows kullanıcıları için gerçek bir sorundur. Birçok web sitesi ve kötü amaçlı programlar, otomatik olarak bilgisayarlara kötü amaçlı programlar yükler. Bu kötü amaçlı yazılım bilgisayar açılışını değiştirir ve otomatik olarak hackerlar tarafında bilgisayar sistemine el konulabilir.

Bilgisayarınızda antivirüs programı kullanabilirsiniz ama ekstra olarak Crystal Security bulut tabanlı malware algılama programını deneyebilirsiniz.

Crystal Security bulut tabanlı malware algılama, tespit etme ve kaldırma/temizleme için kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe güvenlik programıdır.

crystal-security

Crystal Security ile zararlı yazılımlardan korunun

Crystal Security bilgisayar sisteminize bulaşmış kötü amaçlı programları tespit etmek ve kaldırmak için VirusTotal ve Comodo File Intelligence, kullanarak özel olarak tasarlanmış bulut tabanlı bir sistemdir. Crystal Security herhangi bir kurulum olmadan .exe dosyasından doğrudan çalışan bir Windows uygulamasıdır. Crystal Security 32/64-bit sistemleri için tüm Windows sürümleri ve çalışmaları ile uyumludur. Crystal Security Portable bir program olduğu için herhangi bir kurulum gerektirmez.

Crystal Security sisteminizde bilinmeyen kötü amaçlı yazılımları analiz etmek için bulut tabanlı teknolojisini kullanır. Cloud- Bulut tabanlı sistemler, zararlı yazılımlara karşı hızlı algılama sağlar ve bilgisayarınızdaki değişiklikler hakkında anında  haberdar olur. Bu dünya çapında milyonlarca kullanıcıdan elde edilen veriler temelinde en son virüs ve malware saldırılarına karşı savunmak için yardımcı olacak.

Programın basit ve en ön arayüzü yeni internet kullanıcıları için bile kolay kullanım sunuyor. Sadece ‘Checkup’ sekmesine tıklayın ve program sisteminizi taramaya başlayacaktır. Bu iyice sisteminizi tarar ve varsa kötü amaçlı yazılımları tespit eder. Program gerçek zamanlı olarak kötü amaçlı yazılımları uyarır. Crystal Security sistemde şüpheli bir şey bulursa, anlık uyarı alırsınız.

Sonuç olarak, Crystal Security antivirüs programları ile birlikte ekstra güvenlik sağlamak isteyenler için ideal bir program. Bulut tabanlı olduğu için antivirüs programlarının algılayamadığı kötü amaçlı yazılımları tespit eder. Antivirüs programı ile tam bir güvenlik sağlayabilirsiniz.

Crystal Security indir – free download

Zararlı yazılımlardan korunma programlarından olan Crystal Security yazılımı, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 ve Vista sistemleri ile uyumludur. Ayrıca taşınabilir sürümü de mevcuttur. Aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

Crystal Security İndir
Windows için ücretsiz bulut tabanlı anti-malware güvenlik programı
Crystal Security Portable İndir
Windows için taşınabilir ücretsiz anti-malware güvenlik programı

Crystal Security: Bulut Tabanlı Malware Algılama, Tespit Aracı İçin Yorum Yap