Crystal Security Portable

Sponsorlu Bağlantılar
3.5.0.195
Sponsorlu Bağlantılar

Windows için taşınabilir ücretsiz anti-malware güvenlik programı

Crystal Security Portable” kötü amaçlı ve casus yazılım tehditlere karşı gerçek zamanlı olarak PC’nizi korumak için geliştirilmiş ücretsiz bulut tabanlı güvenlik programıdır. Crystal Security taşınabilir sürümü sayesinde kurulum yapmadan direkt çalıştırabilir veya USB ile istediğiniz bilgisayarda kolayca çalıştırabilirsiniz.

Program sisteminize zarar vermeye çalışan zararlı yazılımları erken tespit edip kaldırmak için tüm kullanıcılara ait verileri kullanan bulut tabanlı motor ile çalışır. Yazılımın davranışlarını istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Yani şüpheli dosyaları hemen engelleyebilir veya kaldırabilir, ya da bir beyaz listeye güvenli dosya ve dizinleri ekleyebilirsiniz.

Her geçen gün malware saldırıları artmaktadır ve PC güvenliği, özellikle de İnternet’in yaygın kullanımı ile dünya genelinde insanlar için büyük bir endişe haline gelmektedir. Neyse ki, aynı İnternet, kötücül yazılımlara karşı denetleme ve koruma araçları sunuyor. Böyle bir güvenlik sağlamak için Crystal Security, Web’in gücünü kullanan programlardan biridir.

Bulut tabanlı güvenlik sistemi, kötücül yazılımları ve diğer kötü amaçlı yazılımları tespit edip kaldırarak bilgisayarları korur. Kötü amaçlı yazılımı tespit etmek ve bilgisayar sahiplerine gerçek zamanlı olarak herhangi bir değişiklik hakkında bilgi vermek için ileri teknoloji kullanır.

Crystal Security Taşınabilir uygulama, dünyanın hemen hemen her yerinden geniş bir kullanıcı sistemi ağından veri toplayarak en yeni kötü amaçlı yazılımlara ve virüslere karşı koruma sağlar. Algılanan öğeleri otomatik olarak çevrimiçi algılama veritabanında analiz etmek üzere yükler. Şüpheli öğeleri tanımlamayı ve işaretlemeyi kolaylaştıran bir beyaz liste ve kara liste sistemi vardır.

Crystal Security Portable Hakkında Yazılar

Crystal Security Portable İçin Yorum Yap