CS Fire Monitor 3.01 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

CS Fire Monitor: Ücretsiz Sistem İzleme Programı

CS Fire Monitor, yerel veya uzak bilgisayarların önemli sistem ayrıntılarına bir göz atmak için olanak sağlayan ücretsiz ve Türkçe sistem izleme aracıdır. CS Fire Monitor bant genişliği kullanımı, CPU yükü ve bellek tüketimi için gerçek zamanlı grafikler içerir ve ayrıca size donanım ve yazılım envanter sabit disk kullanımını, IP adresi değişiklikleri ve modifikasyonları izleyebilirsiniz.

CS Fire Monitor diğer özelliklerine bakacak olursak; e-posta bildirimleri, istatistiksel raporlar ve bellek ve CPU istatistikleri görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda CS Fire Monitor çalışan diğer ağdaki bilgisayarlar için uzaktan performans verilerini sağlayabilir.

CS Fire Monitor bir çok araçlar için izleme imkanı sunuyor;

Bandwidth Monitor; bant genişliğini izler. CPU Monitor; işlemci kullanımını izler. Drives Monitor; kullanılan sürücü miktarını ve seçilen sabit disk boş alanını algılar. Ayrıca her sabit disk için ayrıntılı bilgi veren ve kombine tüm sabit sürücülerin toplam kapasitesini gösterir.

Hardware Monitor; mevcut tüm donanım ile ilgili bilgileri gösterir. IP Monitor; Internet IP ve yerel IP adresini izler. Memory Monitor; Fiziksel bellek, sanal belleği izler. Ve diğer izleme araçları da mevcuttur. CS Fire Monitor sistem bilgisi görüntülemek için kullanılabilecek iyi bir programdır.

CS Fire Monitor – Ekran Görüntüsü

cs-fire-monitor-indir-

CS Fire Monitor 3.01 İndir İçin Yorum Yap