CSR Racing İndir (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

CSR Racing: Android için Araba Yarışı

CSR Racing; Android akıllı cihazlarınız ile oynayabileceğiniz bir araba yarışıdır. Ücretsiz olarak sunulan oyun bağımlılık yapabilecek ve mükemmel grafikler içermektedir. Ancak şunu hatırlatalım oyun ücretsiz olmasının yanı sıra oyun içerisinde parayla satın almanız gereken bazı unsurlar içermektedir.

CSR Racing’de hayallerinin arabasıyla yarış ve terk edilmiş şehir sokaklarında drag yaparak coşmaya hazırmısın? Audi R8, BMW M3 veya Chevrolet Corvette aracını turbolar, nitro enjeksiyon ve aerodinamik ayarlamalarla güçlendirerek, gitgide zorlaşan rakipleri alt et.

Garaj koleksiyonunu kullanarak son derecede hassas yarış teknikleriyle arkadaşlarını yen.

Oyun içerisinde yer alan arabalara gelirsek; Audi, Bentley, BMW, Chevrolet, Dodge, Ford, GM, Mercedes,Mini, McLaren, Pagani, ve Nissan’dan Audi R8, Ford GT, Chevrolet Camaro, McLaren MP4-12C, Nissan GT-R, BMW M3 modelleri ve birkaç da sürpriz yer aldığı lisanslı arabalar.

Arabanı sürüş tarzına uyacak şekilde yükseltmek için turbolar, farklı motorlar, elektronik kontrol birimleri ve daha nice seçenek arasından istediğini seç. Ama unutma: iki araba asla denk olmaz – sakın dört çeker arabaya gücünün altında ezilecek cılız lastikler takma.

CSR Racing Ekran Görüntüleri

CSR Racing indirCSR Racing indir

CSR Racing İndir (Android) İçin Yorum Yap