Cucusoft Net Guard

Sponsorlu Bağlantılar
2.3.2.0
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Bant Genişliği İzleme ve Güvenlik Programı

Cucusoft Net Guard, geniş bant kullanımını izlemek, internet hızını maksimuma çıkarmak ve bant genişliğini tüketen yazılımları bulup kapatmak için olanak sağlayan ücretsiz internet trafiği izleme ve takip programıdır. Aynı zamanda aylık olarak ayrıntılı Bant Genişliği Kullanımı Raporu sağlar.

Cucusoft Net Guard daha önceden ücretli bir programdı ama artık ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Herhangi bir kötü amaçlı yazılım içermez. İnternet trafik güvenliği ve kullanımını izlemek için ideal bir programdır.

Cucusoft Net Guard bant genişliğini kötüye kullanan uygulamaları bulmaya yardımcı olmak için güçlü bir Bandwidth Monitor (Bant Genişliği Monitörü) ve Bandwidth Meter içerir. İnternet kullanımını gereksiz yere kullanan ve bu nedenle internetin daha yavaş kullanılmasına neden olan etkenleri ortadan kaldırmak için faydalı olacak bir programdır.

Cucusoft Net Guard kolayca bant genişliği kullanımını izlemeyi sağlar. Ayrıca daha detaylı bir şekilde internet trafik istatistiklerini sunmaktadır. Bant genişliği erişimini kontrol etmenizi sağlayacak araçlarda içeriyor.

Bunların yanı sıra tahmini bant genişliği kullanımı ve limit bildirimi, geniş bant hız testi ve çok daha fazlasını içerir. Sizde ağ trafiği izlemek, takip etmek ve kontrol etmek için ücretsiz bir program arıyorsanız Cucusoft Net Guard yazılımını deneyebilirsiniz.

Cucusoft Net Guard İçin Yorum Yap