CustomizerGod İle Windows 10 Simgeleri Değiştirme

Sponsorlu Bağlantılar

En son Windows 10 işletim sisteminde sistem simgelerin çoğu başlangıçta Windows Vista ile tanıtıldı. Eğer Windows 10 yükseltmeden önce Vista, Windows 7 veya Windows 8 kullandıysanız, muhtemelen simgelerin çoğuna aşina olacaksınız.

Windows 7’den farklı olarak, Windows 10 işletim sistemini özelleştirmek için sınırlı sayıda ücretsiz yazılım vardır.

Windows işletim sisteminin çeşitli simgelerini değiştirmek için CustomizerGod adlı ücretsiz aracı paylaşmıştık. Geliştirici son zamanlarda, programın Windows 10 sistemleri destekleyeceği güncel sürümünü tanıttı.

customizergod-ile-windows-10-simgeleri-degistirme

Windows 10 İçin CustomizerGod

CustomizerGod temelde varsayılan yüzlerce Windows simgeleri değiştirmek için ücretsiz bir programdır. CustomizerGod ile sistem dosya iyelikleri almaya gerek kalmadan, kolaylıkla orijinal sistem simgelerini değiştirebilirsiniz.

Windows 10 için CustomizerGod güncel sürümü. görev görünümü, Başlat düğmesi simgesini değiştirmenin yanı sıra dokunmatik klavye, ses simgesi, pil-batarya simgesi, eylem merkezi ve daha bir çok simgeyi değiştirmek için imkan sağlar.

customizergod-ile-windows-10-simgeleri-degistirme-1

Program aynı zamanda, Windows 10 varsayılan klasör simgesini değiştirmek için kullanılabilir, kolaylıkla genel yüzlerce simgeyi değiştirebilirsiniz.

Aşağıdaki resimde de görebileceğiniz gibi, CustomizerGod, Windows marka ve sistem markalama değiştirmeyi de mümkün kılar.

customizergod-ile-windows-10-simgeleri-degistirme-2

Kullanıcıların bir özelleştirme yapmadan önce, güvenli olsun diye otomatik olarak orijinal sistem simgelerinin bir yedeğini alır. Bu şekilde, orijinal simgeleri geri alabilirsiniz. Sadece bir simge seçerek ve ardından Geri Yükle düğmesini tıklayarak varsayılan simgeleri geri getirebilirsiniz.

Aynı zamanda simge önbelleğini temizlemek ve sıfırlamak için bir araç paketi sunuyor. Simgeleri değiştirdikten sonra eski simgeleri hala görüyorsanız simge önbelleğini temizlemeniz gerekir. Restore (Geri yükle) simgesinin yanında yer alan, önbellek simgesine tıklayarak, önbellek bölümünde olan Hızlı Temizle (Quick Clear) veya Tam Temizle (Full Clear) düğmesini tıklayarak simge önbelleğini temizleyebilirsiniz.

customizergod-ile-windows-10-simgeleri-degistirme-3

CustomizerGod, tamamen ücretsizdir ve herhangi bir istenmeyen yazılım içermez, Windows 10 bilgisayarda yer alan mevcut simgeleri beğenmiyorsanız bu özelleştirme-kişiselleştirme aracını deneyebilirsiniz.

CustomizerGod bağımsız bir yazılımdır ve bir kurulum olmadan çalışır. İndirin, zip dosyasını ayıklayın ve programı çalıştırın.

Not:CustomizerGod programını yönetici olarak çalıştırmanız gerekir.

CustomizerGod programı, Windows 10, 8.1, 8, 7 32-bit ve 64-bit sistemleri ile uyumludur.

CustomizerGod İndir
Windows İçin Ücretsiz İkon-Simge Değiştirme Programı

CustomizerGod İle Windows 10 Simgeleri Değiştirme İçin Yorum Yap