CustomizerGod

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Ücretsiz İkon-Simge Değiştirme Programı

3/5, Toplam: 2 kişi

CustomizerGod Windows ikon-simge değiştirmek ve bir çok özelleştirme seçenekleri ile ücretsiz bir programdır. Windows 10 özelleştirme için mükemmel bir araçtır. Zevkinize göre Windows 10’un hemen hemen her parçasını özelleştirmeyi sağlar. Windows Başlat düğmesini, logosunu değiştirmek için CustomizerGod kullanabilirsiniz.

Eğer özelleştirme konusunda deneyiminiz yoksa, CustomizerGod özelleştirme aracı ile en kolay şekilde düzenlemeler yapabilirsiniz.

CustomizerGod, Başlat düğmesi, charms çubuğu, genel ikonlar, ribbon gezgini, ses simgesi, ağ simgesi, hareket merkezi simgesi, sürücü simgeleri, zip dosya simgesi, pil-batarya, kilit ekran ve diğer ana kategoriler olarak özelleştirme seçenekleri mevcuttur. Ayrıca bu ana kategoriler altında bir çok bir çok özelleştirme seçeneği bulacaksınız.

Windows 10, 8.1, 8, 7 bilgisayarlarda ikon-simge değiştirmek için ücretsiz bir program arıyorsanız CustomizerGod yazılımını deneyebilirsiniz. Windows bilgisayarı özelleştirmek-kişiselleştirmek için en kolay yollardan biridir. Kesinlikle denemenizi tavsiye ederiz.

CustomizerGod Hakkında Yazılar

CustomizerGod İçin Yorum Yap