CutePDF Writer

Sponsorlu Bağlantılar
3.1
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Sanal PDF Yazıcı Sürücüsü

CutePDF Writer (eski adıyla CutePDF Printer) PDF dosyaları için ücretsiz sanal bir PDF yazıcıdır. Bu dakika içinde dosyaları yükler ve otomatik olarak sanal yazıcıyı yapılandırır, CutePDF Writer adı altında Yazıcılar (Printers) klasöründe dosyaları görürsünüz.

Professional sürümünde aksine, CutePDF Writer Ücretsiz sürüm profesyonel özelliklerin çoğundan yoksundur. Ama işinizi görecek kadar faydalı özellikler sunmaktadır.

CutePDF Writer, ıvır zıvır veya komplikasyon olmadan sadece bir sanal yazıcıya ihtiyacınız varsa ideal bir programdır.

Daha önceleri bir PDF belgesi oluşturmak pahalı Adobe Acrobat paketini kullananların yapabileceği bir şey gibi görünüyordu. CutePDF Writer ile PDF dosyaları oluşturmak tamamen ücretsizdir.

CutePDF Writer sanal bir PDF yazıcı yüklemek için geliştirilmiştir. Herhangi bir belgeyi PDF formatına dönüştürmek ve yazdırmak için kullanacaksınız.

Not: Kurulum sırasında tarayıcı ayarlarını değiştirmek için reklam içerikleri yer alabilir. Bu nedenle kurulum sırasında bu seçenekleri devre dışı bırakmayı unutmayın.

CutePDF Writer, Windows (32-bit ve 64-bit) için herhangi bir kısıtlama olmadan ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. CutePDF Writer 3.1 ücretsiz indirin.

CutePDF Writer İçin Yorum Yap