CWShredder

Sponsorlu Bağlantılar
2.19
Sponsorlu Bağlantılar

Zararlı Eklenti, Araç Çubukları (CoolWebSearch) Kaldırma Programı

CWShredder, tarayıcı güvenliği için geliştirilen ücretsiz ve Türkçe bir güvenlik yazılımıdır. Tarayıcı ana sayfa ayarlarını değiştirme, zararlı eklenti ve araç çubukları gibi sinsice tarayıcıya bulaşmaya çalışan zararlı yazılımları engelleme ve kaldırma için yardımcı olacaktır.

CWShredder programı özellikle CoolWebSearch gibi zararlı yazılıma ait tüm izleri kaldırmak için çok yardımcı olacaktır. Bilgisayarınıza bulaşmış, silmekte zorlandığınız hatta imkansız hale gelmiş tüm zararlı eklenti, araç çubukları, arama motorları kaldırmak için harika bir programdır.

CoolWebSearch çok zararlı bir yazılımdır. Gizlice bulaşır ve ne kadar düzeltmek isterseniz düzeltin yine eski haline döner. Bu zararlı yazılım bilgisayar performansını yavaşlatır, donma, hatta çökme bile olabilecek kadar zararlı yazılımdır. CWShredder ile CoolWebSearch kaldırmak artık çok kolay olacaktır.

Trend Micro Anti-spyware programları CoolWebSearch web tarama korsanının ve pek çok casus yazılımları ortadan kaldırılmak için en etkili çözümlerden biridir. Kullanmanızı tavsiye ederiz.

CWShredder İçin Yorum Yap