Cyberduck

Sponsorlu Bağlantılar
6.0.1
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Ücretsiz ve Türkçe FTP Programı

Cyberduck, Windows bilgisayarlar için kullanımı kolay ve harici editörlerle entegre olan harika bir ücretsiz ve Türkçe FTP programıdır.

Cyberduck ile FTP, SFTP, WebDAV, S3, Azure & OpenStack Swift servislerine erişim sağlayabilir ve tarama yapabilirsiniz. S3 veya Openstack Swift API’leri kullanarak üçüncü parti sağlayıcılar ile çalışır. HP Cloud Object Storage, Internap, EVault LTS2, Oracle Storage Cloud Service ve daha fazlası için bağlantı profillerini bulabilirsiniz.

Diğer editörlerle entegredir

Cyberduck, bir FTP, SFTP veya WebDAV bağlantısı kullanarak uzak dosyaları indirir ve yükler, ayrıca Google Drive ve Amazon S3 Depolama Alanı gibi çevrimiçi depolama hizmetlerini yükler.

Cyberduck’un BBEdit, TextWrangler veya TextMate gibi çoğu dış editörle uyumlu olduğunu da göreceksiniz. Cyberduck, dosya alışverişi için Dropbox ile de entegre edilmiştir.

Kolay bir şekilde yeni bağlantılar oluşturun

Cyberduck ile yeni bağlantılar oluşturmak çok kolaydır. Özellikle yeni başlayanlar için tasarlanmış öğreticilerle sorunsuz bir şekilde yeni bağlantılar oluşturmak mümkündür. Kullanım kolaylığı için sık kullanılanları / yer imlerini sürükleyerek Finder’e bırakabilirsiniz.

Güvenli SSL / TLS bağlantıları üzerinden FTP desteği ile en iyi çalışabilirlik için bir çok test yapılmış FTP (File Transfer Protocol) uygulamasıdır.

Windows için ücretsiz en iyi FTP istemcilerden biri

Cyberduck diğer FTP istemcilerden farklı olarak basit bir arayüz sunar. Cyberduck Türkçe dil desteği ile kullanımı daha kolay hale getirmiştir. FTP servislerinin yanı sıra, bulut hizmetlerindeki dosyalara da erişim sağlayabilir.

Genel olarak, Cyberduck Windows bilgisayarınız için verimli işlevler sunan, kullanımı kolay ve açık kaynaklı bir FTP istemcidir.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Cyberduck İçin Yorum Yap