Cyberfox

Sponsorlu Bağlantılar
52.0.1
Sponsorlu Bağlantılar

64 Bit Sistemler İçin Firefox Tarayıcısı

Cyberfox, Firefox kaynak kodunu kullanan ve Windows 64-bit sistemler için geliştirilen ücretsiz ve Türkçe Firefox web tarayıcısı diyebiliriz. 64-bit sistemler için özel olarak tasarlanmış web tarayıcılar çok azdır. Mozilla hızlı, istikrarlı ve güvenli bir 64bit web tarayıcı için çalıştığı Cyberfox geliştirilmesine 8pecxstudios devam ederek bu son halini almıştır. Ortak bir yapım internet tarayıcısı diyebiliriz.

Cyberfox ilk bakışta özellikleri:

  • Tek bir tıklama ile tüm sekmeleri kapatmak yeteneği.
  • Firefox ile aynı özellikler.
  • Yeni sekme sayfasını devre dışı bırakın veya etkinleştirin.
  • Web’de resimlerin otomatik olarak yüklenmesini kapatın.

Cyberfox, Visual Studios 2013 ile derlenmiş, Mozilla kaynak kodu ile güçlendirilmiş ve Windows 8.1 SDK kullanır.

Tasarımcıların iddia ettiği gibi 64-bit sistemler için en tarayıcı sözü biraz abartı olmuş. Biraz kullandığınız zaman Firefox kendisi bile bu tarayıcıdan iyidir. Sadece Firefox’dan daha az RAM kullanır.

Tarayıcı yükleyip, ilk başlattığınız zaman Cyberfox için Firefox, Chrome ve Internet Explorer tarayıcılardan veri aktarmak için bir seçenek göreceksiniz. Cyberfox her şekilde Firefox ile aynı görünüyor, ancak asıl önemli olan görüntünün altında olanlar. Bazı web sayfalarında tema değiştirmenizi öneririz, çünkü tema web sayfa içeriğini düzgün görmenize engel olabiliyor.

Firefox ile karşılaştırıldığında daha az RAM ve daha az CPU kaynaklarını kullanır ve bu gerçekten iyidir. Cyberfox, Windows 7, Windows 8 / 8.1 ve Windows 10 üzerinde çalışır, ancak Windows XP ile çalışmaz.

Cyberfox Türkçe Yama İndir
Cyberfox Türkçe Dil Dosyası

Cyberfox İçin Yorum Yap