Cymera İndir (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Cymera: Android Ücretsiz Kamera Uygulaması

Cymera, Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlere indirerek kullanabileceğiniz bir kamera uygulamasıdır. Sizde ücretsiz olarak Cymera uygulamasını indirin ve eğlencenin tadını doyasıya yaşayın. Dünya genelinde yaklaşık 100 milyona yakın kullanıcı arasına sizde katılın.

Basit ve kolay kullanıma sahip olan Cymera sayesinde özel albümler oluşturun ve bu albümler aracılığıyla arkadaşlarınızla fotoğraf paylaşın. Orijinal Cymera araçlarını ve kafaları genişleten yeni koca kafa araçlarıyla arkadaşlarınızın resimlerini eğlenceli hale getirin. Uygulamada yer alan 7 etkileyici kamera lensi arasından seçim yapın ve Out of the Focus/Anti-Shake/Timer/Self-Portrait/Touch Shot seçenekleriyle olağanüstü fotoğraflar çekin.

Fotoğraf çekmenin keyfini farklı farklı kamera seçeneklerinden seçerek çıkartın. Uygulama da bulunan 100’e yakın filtre/ışık/çerçeve efektini kullanarak fotoğraflarınıza farklı bir hava katın. Daha doğal görünecek şekilde ayarlayın. Fotoğraflı hikayeler oluşturabileceğiniz çeşitli kolaj düzenleri, yüzleri tanıyan karakteristik etiket işlevleri, özgürce kullanabileceğiniz fırça seçenekleri, hatta farklı yazı tipleri ve stiller sunan metin işlevleri gibi sayısız seçenek sizi bekliyor.

Big Eyes/Smile/Slim Face/Clear Spots/Liquefy/Brightening işlevleri, 70 farklı saç stili ve havalı makyaj malzemeleriyle bambaşka biri olacaksınız.

Uygulamanın özelliklerine bakacak olursak:

  • Ücretsiz
  • 7 farklı kamera lensi
  • 100’e yakın filtre/ışık/çerçeve efekti
  • Fırça seçenekleri
  • 70 farklı saç stili ve havalı makyaj malzemeleri
  • Albüm oluşturma
  • Paylaşma ve daha bir çok özelliği ile harika bir kamera uygulaması keyfini yaşamak Cymera‘yı denemenizi tavsiye ederim.

Cymera Ekran Görüntüleri

Cymera

Cymera İndir (Android) İçin Yorum Yap