Cymera İndir (iPhone / iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad Ücretsiz Kamera ve Fotoğraf Editörü

Cymera uygulamasını indirerek mükemmel fotoğraflar çekebilir, düzenleyebilir ve sosyal medya da sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Sizde ücretsiz kamera uygulamalarından bir tanesi ve en iyilerinden birisi olan Cymera‘yı indirin fotoğraf çekmenin keyfini doyasıya yaşayın.

iPhone ve iPad gibi cihazlarınızın mevcut kamera uygulamalarının dışında farklı bir alternatif arıyor iseniz Cymera uygulaması tam size göre olabilir. Milyonlarca Cymera kullanıcısı arasında ki yerinizi almanın vakti belki de geldi. DSLR fotoğraf makinelerinden ilham alınarak hazırlanan 7 adet fotoğraf lensini kullanarak harika fotoğraflar çekemeye başlayın. Çekeceğiniz fotoğraflara farklı bir hava katmak için 20’den fazla özenle seçilmiş filtrede uygulama da mevcut. Uygulama içerisinde 70 farklı gerçekçi saç ve makyaj seçeneği de mevcut.

Fotoğraflı hikayeler oluşturabileceğiniz çeşitli kolaj düzenleri, yüzleri tanıyan karakteristik etiket işlevleri, özgürce kullanabileceğiniz fırça seçenekleri, hatta farklı yazı tipleri ve stiller sunan metin işlevleri gibi sayısız seçenek sizi bekliyor.

Çekip hazırlayacağınız fotoğraflarınızı Facebook, Twitter, Tumblr, mixi ve Weibo vb sosyal medya araçlarında paylaşabilirsiniz.

Uygulamanın özelliklerine bakacak olursak:

  • Ücretsiz
  • 7 farklı kamera
  • 10’larca filtre/ışık/çerçeve efekti
  • Farklı fırça seçenekleri
  • 70 farklı saç stili ve havalı makyaj malzemesi
  • Albüm oluşturabilirsiniz
  • Facebook, Twitter, Tumblr, mixi ve Weibo vb sosyal medyada paylaşma.

Daha bir çok özelliği ile harika bir kamera uygulaması keyfini yaşamak Cymera‘yı denemenizi tavsiye ederim.

Cymera Ekran Görüntüleri

Cymera

Cymera İndir (iPhone / iPad) İçin Yorum Yap