DAEMON Tools Lite (Mac)

Sponsorlu Bağlantılar
5.3.303
Sponsorlu Bağlantılar

MAC İçin Sanal Sürücü Programı

DAEMON Tools Lite for Mac Mac OS X sistemler için sanal sürücü ve imaj oluşturma programıdır. DAEMON Tools Lite MAC OS X 10.12 Sierra, MAC OS X 10.11 El Capitan, MAC OS X 10.10 Yosemite, MAC OS X 10.9 Mavericks, MAC OS X 10.8 Mountain Lion, MAC OS X 10.7 Lion, MAC OS X 10.6 Snow Leopard sistemleri ile uyumludur.

CD/DVD/HDD disk imaj dosyaları okumayı destekler. DAEMON Tools Lite MAC sürümü ücretsiz olarak sunulsa da 20 günlük ücretsiz bir kullanım sunuyor.

Tüm imaj dosyalarını bağlayın

DAEMON Tools for Mac sadece bir imaj oluşturma yazılımı değildir. FLAC veya APE Audio imajları çalmanızı sağlar, VHD ile çalışabilir, sıkıştırılmış arşivleri çıkartabilir ve ISO’dan BIN’e herşeyi bağlayabilirsiniz.

Veri ve Ses imajları oluştur

Mac için DAEMON Tools verilerinizi yedeklemek, sıkıştırmak ve korumank için sanal disklerle çalışmanızı sağlar. İmaj oluturmak Finder ile bir klasör seçin veya fiziksel optik disk yakalamak için uygulama çalıştırın.

İmajları elinizin altında bulundurun

Bir defa Mac için DAEMON Tools yüklendiğinde, tüm imajlarınızı Finder ile bağlayabilirsiniz. Ayrıca kullanışlı İmaj Kataloğu ile dosyalarınıza ulaşabilirsiniz.

Mac için DAEMON Tools ile 12 değişik bağlama yönteminden birini seçin.

Virtual Burner ile imajlarınızı yazdırın

Writable Virtual Device yepyeni bir DAEMON Tools for Mac 4 özelliğidir. Bir defa sanal yazıcı oluşturduktan sonra, iTunes veya başka bir üçüncü-taraff uygulamasının yazdırma öykünmesi yapabilirsiniz.

Disk Yazıcınız yok mu? DAEMON Tools sizin için bir tane oluşturur.

RAM disklerle daha hızlı Mac

Hiçbir şeyin sizi yavaşlatmasına izin vermeyin. En yüksek performans için en hızlı hafızayı kullanın. Geçici dosyalar, tarayıcı önbellekleri depolayın ve DAEMON Tools ile oluşturulup bağlanmış RAM diskler ile applikasyon çalıştırın.

Önyüklemeli USB sürücü oluşturun

OS kurulumu karışık gelebilir, ama DAEMON Tools ile herşey daha kolay. Windows, Mac OS ve Linux için bir kaç tıkla önyüklemeli USB sürücü oluşturun ve hızlı tekrar kullanılabilir işletim sistemi kurtarma aracınız olsun.

SD karta Raspberry Pi OS kurun

Raspberry Pi için kolay bir başlangıç mı istiyorsunuz? Web’den bir işletim sistemi imajı indirin, kartınızı Mac’e takın, SD karta DAEMON Tools ile Raspberry Pi OS kurun.

DAEMON Tools Lite (Mac) İçin Yorum Yap