DAEMON Tools Lite İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

DAEMON Tools Lite: Sanal Sürücü Programı

2.75/5, Toplam: 4 kişi

DAEMON Tools Lite; basit disk imaj dosyaları hazırlama ve sanal CD / DVD sürücüleri taklit için kolay araçlar sunar en popüler sanal sürücü programıdır.

DAEMON Tools Lite en çok kullanılan sanal sürücü programıdır. Ülkemizde de en çok tutulmasının nedenleri hem ücretsiz hem de Türkçe dil desteğinin olmasıdır.

DAEMON Tools Lite  sanal sürücü oluşturma programı en çok oyun oynayanlar için faydalı. Sanal sürücü özelliği ile oyunların gerçek CD’lerini taklit ederek yükleme ve oynama imkanı sunuyor.

.mdx, .mds/.mdf, .iso, .b5t, .b6t, .bwt, .ccd, .cdi, .bin/.cue, .ape/.cue, .flac/.cue, .nrg, .isz disc imaj dosyaları açma yeteneğine sahiptir.

Özellikle .iso, .bin, cue sheet dosyaları, clone cd, nero, blindwrite gibi özel dosya biçimlerini açması kullanıcıları memnun ediyor.

.iso, .mds/.mdf and .mdx imaj dosyalarını CD, DVD, Blu-ray disklere yazdırma imkanı sunuyor. İmaj dosyaları sıkıştırma yaparak az yer kaplamasını sağlıyor. Şifre belirleyerek imaj dosyalarını güvende tutabilirsiniz. Ayrıca imaj koleksiyonunuzu yönetme imkanı sunuyor.

Medya aygıtları sanallaştırma özelliği de mevcut. Aynı anda birkaç imaj monte etmek için 4 sanal cihazlara (tüm DT ve SCSI) kadar oluşturabilirsiniz.

Sanal sürücüleri özelleştirme: bir sürücü harfi, DVD bölge, vb değiştirme mevcut.

Dikkat! Ücretsiz kullanmak için “Free License” seçeneğini seçerek kurulum yapmanız gerekiyor.

DAEMON Tools Lite İndir İçin Yorum Yap