DAEMON Tools Lite (Windows)

Sponsorlu Bağlantılar
10.6.0.275
Sponsorlu Bağlantılar

DAEMON Tools Lite: Ücretsiz Sanal Sürücü Programı

DAEMON Tools Lite yazılım kütüphanemizden ücretsiz indirebilirsiniz. DAEMON Tools Lite kullanıcıları arasındaki en popüler sürümler 4.49, 4.48 ve 4.47 ‘dir. DAEMON Tools Lite’ın en son sürümü, Windows 7/8/10, 32-bit çalıştıran PC’lere yüklenebilir.

Bu yazılım başlangıçta DT Soft Ltd tarafından geliştirildi. Bu PC programı “.mds” dosyası ile çalışır. DAEMON Tools Lite, bilinen tüm disk görüntü dosyalarını bağlamanızı sağlar. Optik disklerinizin görüntülerini oluşturmanıza ve iyi organize edilmiş bir katalog ile bunlara erişmenizi sağlar. Sanal cihazların sayısını en üst düzeye çıkarın ve ihtiyacınız olan kadar çok görüntü monte edin.

Bir disk görüntüleme aracı olarak, Daemon Tools Lite‘ın özgür doğası, sunduğu şeylerin çoğunu ücretsiz indirimli fiyattan sunduğu için otomatik olarak birçok rakip uygulamadan daha iyi hale getirir. Sanal sürücüler monte etmek, büyük bir kütüphane arayüzü sayesinde de kolaydır. Bu, CD kataloglarını saklamak isteyenler için faydalı bir araçtır. Bununla birlikte, ara sıra bir disk imajı monte etmesi gereken kişiler için, Windows 8, dahili ISO montajıyla gelir; bu da, Daemon’un en temel özelliklerinden birinin yerini alabilir – ancak MDX, MDF veya diğer formatlar sanki Windows’a geliyor.DAEMON Tools Lite en çok kullanılan sanal sürücü programıdır. Ülkemizde de en çok tutulmasının nedenleri hem ücretsiz hem de Türkçe dil desteğinin olmasıdır.

DAEMON Tools Lite, aslında bir diski CD veya DVD diskine yazmadan BIN ve ISO dosyalarına bir disk olarak erişmek için sıklıkla ihtiyaç duyulan çok kararlı bir CD / DVD / BD sürücü emülatörünün ücretsiz sürümüdür, Bu tür ortamlarda verileri arşivlemeye hazır değilsiniz.

DAEMON Tools son derece başarılı ve lite sürümü ücretli sürümlerin yaptığı işlerin çoğunu yapar ve 4 sanal sürücüye kadar öykünebilir. Aynı zamanda, sanal sürücülerin DVD bölgesini değiştirebilir ve sisteminizdeki diğer bölgelerden gelen DVD görüntülerini, o bölgenin bulunduğu bir DVD sürücüsüne sahip olmayabilir.

DAEMON Tools Lite, görüntüleri neredeyse tüm farklı kopyalama koruma şemaları ile bağlayarak sisteminizdeki sanal bir CD sürücüsünden bu görüntülere erişmeyi kolaylaştırır. Bilgisayarınızdan oyun yedeklemeleri çalıştırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı, yani oyunları oynamak için sürücüye disk takmanız gerekmiyor, yalnızca Windows görev çubuğundaki DAEMON Tools Lite menüsünden görüntüyü bağlayın.

Dikkat! DAEMON Tools Lite ücretsiz kullanmak için “Free License” seçeneğini seçerek kurulum yapmanız gerekiyor.

DAEMON Tools Lite (Windows) Hakkında Yazılar

DAEMON Tools Lite (Windows) İçin Yorum Yap