DAEMON Tools Ultra

Sponsorlu Bağlantılar
5
Sponsorlu Bağlantılar

DAEMON Tools Ultra: Sanal Sürücü Programı

DAEMON Tools Ultra en güçlü, en üst düzey ve gelişmiş imaj oluşturma yazılımıdır. Sanal sürücülerle çalışmak, işletim sistemi kurtarmak için önyüklemeli USB bellekler oluşturmak, PCnizi hızlandırmak için RAM diskler kullanmak and USB aygıtlara bağlanmak için eşsiz iSCSI Initiator deneyimini yaşamak gibi harika bir özellikler listesini keşfedin.

Son teknoloji imaj oluşturma araçları

Sanal fiziksel diskler ve daha fazlası dahil tüm imaj türlerini bağlayın. Disklerden ve ses kayıtlarından sanal imajlar oluşturun. Sınırsız sayıda DT, SCSI, IDE ve HDD sanal sürücüsü öykünmesi oluşturmak mümkündür. İmajları düzenleyin, dönüştürün, sıkıştırın, koruyun ve yazdırın.

Önyüklemeli USB aygıtları

Birkaç tıkla USB aygıtlara önyüklemeli imajlar yazdırmak mümkündür. İşletim sistemi kurtarmak için hızlı, tekrar kullanılabilir, uzun ömürlü ve kullanışlı bir araç oluşturun. UEFI veya BIOS ile önyükleme; GPT veya MBR bölümleri ile çalışın. Hem Linux hem Windows kurtarma USB flash sürücülerini deneyin.

Sanal Yazdırıcı

Yazdırılabilir Sanal Diskler oluşturun ve dosyalarınızı diskler yerine imajlara yazdırın. DAEMON Tools Ultra veya başka herhangi bir uygulama ile Yazdırılabilir Sanal Diskleri kullanın. Optik disklere yazdırmadan önce kişiye özel CD/DVDslerinizi test edin. Donanımları en aza indirin ve fiziksel aygıtlarınızı azaltın.

 

DAEMON Tools Ultra İçin Yorum Yap