Dan The Man (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad için Dan The Man oyunu

Fruit Ninja ve Jetpack Joyride yapımcısından yine harika bir oyun daha. Dan The Man, iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için ücretsiz en iyi retro arcade oyunudur. Atari karakterler ve mekanlar heyecan uyandırmaktadır. Zorlu şartlarda önünüze çıkan engelleri aşın.

Karşınıza çıkan düşmanları kırın, dövün ve ateş edin. Sürükleyici ve aksiyon dolu bir macera atılın. Güçlü silahlar ve yükseltilebilir saldırılar kazanın. Sonik patlamayı getirin. Özel karakterleri oluşturun veya Dan, süper kız Josie ve Barry Steakfries’in gibi oynayın. Battle Mode ile yeteneklerinizi test edin. Günlük olaylar ile süper ödüller kazanın. Gizli alanları keşfedin ve hazineleri ortaya çıkarın. Pinpoint Gamepad desteği ile kontrol ediebilir. Telefonunuzda Nintendo gibi oynayabilirsiniz.

Dan The Man oyunu iOS 7.0 ve üzeri sistemler ile uyumludur. Her güncelleme ile yeni olaylar eklenmektedir. Zombi, İskelet ve Vampir kostümleri ile en sevdiğiniz korku karakterlerine bürünün. Yeni temalar ile görünümü farklı kılın.

Dan The Man (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap