Dead Effect (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Dead Effect Oyunu

Dead Effect yüksek kalitede grafikleri ile Android mobil cihazlar için en iyi zombi öldürme oyunlardan biri. Gerçekliği yakın grafikler sunuyor. Bu oyunu oynamak isteyenlerin cesaretli olması tavsiye edilir.

Siz bir takımın üyesisiniz ve hayatta kalmanız için zombileri öldürmeniz gerekiyor. Uzayda soğuk ve dehşet verici anlar sizi bekliyor. Her adımda sağlayacağınız başarılar ile yeni ve daha güçlü silahların kilidi açın.

Cephaneliği yükseltmek için yeni silah ve para bulacaksınız. ESS Meridyen sırlarını keşfedin ve yoğun fon müziği ile etkileyici ortamlarda dolaşın. Zamanı yavaşlatmak ve hatta en zorlu düşmanları yenmek için özel yetenekleri kullanın.

Android için Dead Effect oyunu ile zombi öldürmek hiç bu kadar gerçekçi olmamıştı. Sizde hemen bu oyuu indirin ve yüksek kalitede grafikler ile zombi öldürmeye başlayın.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Dead Effect (Android) İçin Yorum Yap